Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm nagyon pasizós....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon pasizós. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még most lett csak 13 éves, de már volt vagy 6 pasija. Persze ez engem nem sokban érint, de már kezdem cikinek érezni, hogy ahogy megyünk az utcán, folyton azt mondogatja hogy jajj de cuki. És még az a dolog is benne van, hogy nem is olyan alkat, nem úgy néz ki, mint aki mindenkinek kell! És állandóan azon a bizonyos közösségi oldalon lóg, és az exeivel, meg az exei barátjával, meg azzal beszélget, akit éppen cukinak talál. Próbáltam már szólni neki ez ügyben, hogy nem normális ez! Félek hogy valaki összetöri a szívét. Nagyon. Mert az előző pasija annyira gonosz volt, hogy egy hónap után dobta. Mert csak fogadásból járt vele. És a barátnőm azt kérte szülinapjára hogy lemehessen a fővárosba (kb 200 km) hozzá! Mit tegyek hogy megértessem vele hogy ez nem normális?!

Vagy normális, csak én gondolok mást?



2015. jún. 3. 18:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Te gondolod jól, ez nem normális. Viszont a barátnőd szerint az, neki ilyen értékrendje és felfogása van, amivel te sajnos nem fogsz tudni mit kezdeni. Maximum a barátságotok megy rá, és megutál.
2015. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ulj le vele es mond meg neki amit gondolsz. Ne viselkedjen mar 13 evesen ugy mint egy kurvinger.... Mond meg neki hogy nem kell mindenkivel jarni aki cuki azzal kell egyutt lenni akinek a szemelyisege is tetszik.

Hova fajul a vilag? Meglehet kovezni amiert maradi vagyok de 15 eves koromra lett baratom es ugyis korainak tartottam.. (Apropo meg mindig vele vagyok)

18/L

2015. jún. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Már bocs de ha ilyen a barátnőd és gonosz volt az előző pasija akkor neki épp az a jó mert abból tanul.

Mondhatnám úgy is hogy megérdemli ha gonosz pasikat vonz be és hogy összetörik a szívét, mert látod még így sem változott.

Amúgy az ilyen lányoknak nem nagyon szokták összetörni a szívüket, akik már 13 évesen cafkák.

Pont ők azok akik másokkal játszani szoktak.


Neked az a lehetőséged hogy ha nagyon zavar akkor nem barátkozol vele, mert nem hinném hogy jó hatással lenne rád, vagy a másik lehetőség hogy haverja maradsz, de akkor a pasiügyeit egyáltalán nem nézed, vagy megmondod neki hogy ha veled van akkor fogja vissza magát, persze ezt nem szó szerint, csak valami hasonlót.

2015. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Azt nem tudom hogy érted hogy nem olyan alkat mint aki mindenkinek kell.

Amint láthatod sokszor kövér vagy csúnya lányoknak jó pasijuk van, modell alkatúak meg sokszor szinglik (vagy éppen azért mert nem is akarnak pasit egy ideig, vagy mert olyan önbizalomhiányosak).

Szóval a lényeg nem a kinézet, hanem hogy kiben milyen lélek van.

Remélem hogy te nem fogod átvenni a barátnőd pasizós tulajdonságait, avval még ráérsz jó pár évig!

2015. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az ilyenekből lesznek a ri.bancok!...
2015. jún. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

@Utolsó, Ez a "kislány" már rlbanc.

Kérdező, próbálj mást keresni, és ezt a lányt elfelejteni. Mert még sok fájdalom forrása lesz.

2015. jún. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%

#6: Nem, még nem az. De sajnos az lesz belőle....


Amúgy a kérdező nem a barátja a lánynak, hanem egy barátnője. Szóval neki fájdalom forrása nem lesz ebből.

2015. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Gondolod te. Rámozdul olyasvalakire akit kiszemelt magának,vagy háta mögött kihasználja.

Egy ilyen lány minden normális ember előtt el van ásva, szinte élete végéig. Sose lesz normális élete, családja.

De az ilyenek nagy része nem is akar.

2015. jún. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

"#6: Nem, még nem az. De sajnos az lesz belőle....


Amúgy a kérdező nem a barátja a lánynak, hanem egy barátnője. Szóval neki fájdalom forrása nem lesz ebből."


Na te ettől fogyatékosabb választ nem tudtál összehozni?????

Szánalmas.

1. Már az mint látod volt 6 pasija, a tények azért tények.

2. Barát és barátnő kifejezés ugyanaz, akadékoskodás a te szellemi képességeid meg tulajdonságaid rovására megy ha belekötsz ilyenekbe.


Stb.

de a többi az jó amit írtál, legközelebb törekedj az igényességre ha hozzászólsz vmihez.

2015. jún. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

"Egy ilyen lány minden normális ember előtt el van ásva, szinte élete végéig. Sose lesz normális élete, családja.

De az ilyenek nagy része nem is akar."


jaaj azért nem kell túlzásokat mondani, lehet hogy neki is lesz, és drukkoljunk ezért, ítélkezni nem szabad, nem így gondolod? :)

<33

2015. jún. 5. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!