Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam meg a fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blackwolfme17 kérdése:

Hogy mondjam meg a fiúnak hogy szeretem?

Figyelt kérdés
egy éve ismerem ,többször találkoztunk,nevettünk,megöleltük egymást,néha viszont nekem kellett őt keresni hogy ne felejtsen el ,sokszor megcsikált,egymásnak vittünk csakúgy csokit ilyenek...volt hogy elakart vinni pizzázni,tavaly mikor még nem annyira ismertem többször kérdezte h van e aki tetszik , neki elmondása szerint neki van..de nem mondta meg ki..Nem hagyta hogy feladjam és azt mondta neki elég sokat számít a boldogságom..Sokat vagyunk együtt de önmagába még eggyikünk se bökte ki h szereti e a másikat..Félek hogy tönkretenném a barátságunk ,már ha ez annak számít e már? De megkéne valahogy mondani úgy hogy értse a kérdést de félre érthető is lehetne és tudjam azt mondani rossz válasz esetén ,hogy nem arra gondoltam vagy ilyenek :D

2015. máj. 26. 11:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszi :D Haha csak szegény nem biztos hogy értené...Olyan kell ami azért érthető de mondjuk másra is lehet gondolni..szóval így eltudnám sunnyogni h áááhh én nemis arra gondoltam ..(ha a válasz nem :D )
2015. máj. 26. 12:26
 12/13 anonim válasza:
Na figyelj szerintem ebből még bármi lehet, mivel nem ismerem a srácot, lehet hogy szeret csak félénk, lehet h szórakozik veled, lehet hogy csak barátkozni akar. De ugy látom, hogy ha te tényleg szereted, ne húzzátok tovább, mert te addig nem fogsz továbblépni, nem fogsz másokat észrevenni, egyre jobban bele fogod elni magad a sztoriba, tapasztalat, mindenképpen beszéljétek meg mit jelentetek egymásnak, a fiu-lány barátság elég bonyolult. szerintem neked jot tenne kimondani csak tudd hogy benne van a pakliban hogy nemet mondd de néha kell kockáztatni. Mert az szerintem egy hülyeség, hogy félsz higy tönkrettenéd a baratsagotokat, hogyha te nem baratkent nezel ra, akk a baratsagal soha nem is leszel boldog nem? az oke hogy felsz elvesziteni. De am mit gondolsz, hogy ugy mondd neki h ne egj be es azt mondod h megse ugy gondoltam ennek igazabol mi ertelme? utana maradnal barat vele de miert? varnad hogy hataha egy ev mulva meggondolja magat? am irj privatban ha gondolod, es hajra:)
2015. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne mondjál neki semmit. Úgyis érzi azt, és ha ő is úgy érzi,majd mondja ő.De úgy látszik, nem akarja a kapcsolatot ilyen síkra terelni. Te megtetted azzal a magadét, hogy - bizonyára - a találkozásokkor kimutattad az érzéseidet, de ehhez nem kell sem megcsókolni, sem megölelni, semmi ilyesmit, mert elég ránézni valakire, hogy tudja, hányadán áll a másik ővele. Te is ehhez tartsad magad, mégis te vagy a nő, te ne kezdeményezz, azt a fiúk nem szeretik.
2015. máj. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!