Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam meg a fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blackwolfme17 kérdése:

Hogy mondjam meg a fiúnak hogy szeretem?

Figyelt kérdés
egy éve ismerem ,többször találkoztunk,nevettünk,megöleltük egymást,néha viszont nekem kellett őt keresni hogy ne felejtsen el ,sokszor megcsikált,egymásnak vittünk csakúgy csokit ilyenek...volt hogy elakart vinni pizzázni,tavaly mikor még nem annyira ismertem többször kérdezte h van e aki tetszik , neki elmondása szerint neki van..de nem mondta meg ki..Nem hagyta hogy feladjam és azt mondta neki elég sokat számít a boldogságom..Sokat vagyunk együtt de önmagába még eggyikünk se bökte ki h szereti e a másikat..Félek hogy tönkretenném a barátságunk ,már ha ez annak számít e már? De megkéne valahogy mondani úgy hogy értse a kérdést de félre érthető is lehetne és tudjam azt mondani rossz válasz esetén ,hogy nem arra gondoltam vagy ilyenek :D

2015. máj. 26. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Például: Szia szeretlek! :)
2015. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Igazán nem akarlak elkeseríteni,de valami nem stimmel ezzel a fiúval.Jól szórakoztok ha együtt vagytok,de 1 év után sem lépett semmit a fiú.Én ismertem régen egy ilyen párost,mint Ti.Lehet,hogy nálatok is az a probléma,mint ami náluk volt: a srác meleg.
2015. máj. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

2-es vagyok

...még van egy olyan lehetőség,hogy csak simán nem akar túl lépni a barátság státuszon,de leépíteni sem akar.Mindegy.A lényeg,hogy nem szerelmes beléd.Sajnálom.

2015. máj. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
én sört vittem a lánynak aki tetszett :D
2015. máj. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem a srác nem meleg, még csak 16 éves,nagyon visszahúzódó és nem volt még kapcsolata senkivel.
2015. máj. 26. 11:52
 6/13 A kérdező kommentje:
Már adtunk egymásnak puszit is és néha fogtuk egymás kezét..szerintem ez azért nem reménytelen..Vagy csak szórakozik? De akkor miért ölelget ,miért hoz nekem ajándékot stb..??
2015. máj. 26. 11:54
 7/13 anonim válasza:
Nem cáfoltad meg azokat,amiket írtam.Nem tudhatod,hogy valóban nem meleg.A puszi,ölelés,ajándék még belefér a barátságba egyeseknél.Na de hogy válaszoljak a kérdésre: Úgy tudasd vele,hogy megcsókolod,hiszen az ennél kevésbé drasztikus dolgokon már túl vagytok!De ne számíts pozitív reakcióra!
2015. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert az benne se lehet a pakliban hogy ő se mer lépni? Lépjél te először, aztán majd kiderül mi lesz.
2015. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hiddel nem meleg ,kivan zárva! (tudom és kész) meg furábban viselkedne stb...Nem tudom mivel kéne tudatni vele...mert azért "haladunk" csak kikéne bökni valahogy de úgy hogy egyikünk szíve se törjön össze..Valami rafkósan ;) Valami írás vagy ilyenek amiből nem eshet le azonnal...:/
2015. máj. 26. 12:19
 10/13 anonim ***** válasza:

Franciául: Je t'aime. Ejtsd zsö tem


úgyse érti szóval nem égnél be :D

2015. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!