Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fél éve elhagyott a barátnőm,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve elhagyott a barátnőm, de még mindig nagyon szeretem. És már pasija is van ami nagyon szíven ütött. Mit tegyek hogy végre el tudjam felejteni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 25. 13:18
 1/5 anonim válasza:
Lépj tovább.
2015. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha sikeresen értelmezted az egészed, akkor megérted hogy épp ez az ami nem megy és ezért kérek segítséget :)
2015. máj. 25. 13:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg más lányokkal ismerkedni. Keress hobbit. Én is most szakítottam és én sem tudom mihez kezdjek.Próbálom terelni a gondolataim
2015. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne kommunikálj vele, ne írj neki, ne hívd fel, ne keresd. Ne nézegesd face-en, ne érdeklődj utána, egyáltalán ne csinálj semmit, ami vele kapcsolatos.

Ha ezzel megvagy, akkor ideje kitöltened a szabadidődet valami olyannal, ami mellett nem tudsz másra figyelni, vagyis sport és hobbi. Ha jól kifáradsz, kevésbé foglalkozol vele és bármi mással is.

Járj emberek közé, akkor is ha még nincs kedved. Kell, hogy láss másokat, társalogj velük bármiről, csak a volt nődről ne.

Ismerkedj másik nőkkel, hátha lesz, aki elvonja a figyelmedet róla.

Semmiképpen se maradj úgy egyedül, hogy rajta gondolkodsz.

Aztán ha így megvagy a szabadidőd eltöltésével, csupán hetek kérdése, és könnyebb lesz.

2015. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TheDrakBloodWarior válasza:
Hallgass valami jó kis zenét de ne szerelmes/szakítósat valami hangosat ami azt üvölti h sz@rik a világra
2016. aug. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!