Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit szűrjek le ezekből a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szűrjek le ezekből a "jelekből"? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Körülbelül pont egy éve megismertem egy srácot, akivel aztán elkezdtünk beszélgetni, míg a találkozásig is eljutottunk. Koromhoz képest érettebben fogom fel a dolgokat mint az átlag, (mielőtt valaki támadásként venné, akinek nem inge, ne vegye magára 😊 ) ám ez a fiú ugyanannyi idős mint én, mégis irtó gyerekesnek bizonyult mint kiderült, viszont (!) a kisugárzása nem ezt mutatja. Egyébként egy mulatságos, jó szívű srácról van szó. A lényeg, nagyon össze melegedtünk, aztán eltávolodtunk egymástól mert ő mégsem gondolta komolyan, majd 1-2 hónap elteltével már komolyan gondolta állítása szerint. Hát naív kislány létemre persze, adjunk még egy esélyt a dolognak, hátha most más lesz. Más is lett, amíg az első nagyobb veszekedés meg nem történt. Mást keresett, mert összevesztünk, próbálta titkolni, de fény derült a dologra. Azonnali hatájjal felhagytam az egésszel, nagyon feldúlt voltam és szomorú. Aztán teltek a hetek-hónapok, egyre több helyen futottunk össze, és nem vagyok egy haragtartó emberke, hát barátságosra fogtuk a témát, ha kifelejtettem volna, előtte egy kapcsolatom volt, nem volt rövid, viszont nála erősebben éreztem a köteléket, és a szeretetet. Aztán hétvégente amikor találkoztunk egy-egy szórakozóhelyen, akkor utána csipkelődtünk egymással, majd flört, kis csókcsaták, s ha hétvégente talalkozunk, állandóan elmeséli hogy ő nem adna senkinek sem. Amit nem teljesen értek hiszen semmi kozunk egymáshoz. Aztán amikor kezdett feledésbe merülni a dolog részemről végre, felbukkant eg olyan srác, aki egyáltalán nem tetszett, sőt a véletlen kapcsán ismerkedtünk meg, viszont neki baratnoje volt. Ja, kifelejtettem hogy idő közben előző pajtásunknak hasonló módon lett egy barátnője, akiért allitolag oda van...(?) Erről a másik gyerekről a történet, találkozgattunk, és teljesen megtetszett a személyisége, és nagyon meg is kedveltem. Viszont ahogy kedveltem, es kedveltem, ő ezt észre vette, és amig nem mutattam neki az általa küldött szimpátiát, addig nagyon oda volt, majd amikor a barátai megtudtak, hogy a parkban sétálgatva beszélgetünk, felháborodásukat azzal mutatták ki, hát szerintem nem is kell emlitenem, hogy igen faluban élünk, hogy "há és még mindigmem dugtadmeg?" Köszönjük szépen, ezek utan a srác már csak ezt akarta, de még néha - néha a mai napig megkeres, csak hogy csipkelődjön. És gyakorlatilag nem tudom lehetséges-e, hogy mindkét srác felé húz egy kicsit a szívem? Igazából azért írtam ki ide ezt a regényt mert nincs olyan bizalmas ember akinek el merném mondani, és így korrektnak is érzem, mert ismeretlenül nem is fogja senki a kis lelkem ápolni hogy "úgyis jobb lesz idővel" mint a legtöbb magát baratnak nevező emberke. Így úgy gondoltam itt nálam tapasztaltabb emberektől kaphatok tanácsot, elnezest a kisregenyert. Mit lehet csinálni ilyen helyzetben? Másra nézni nem igen tudok, az előzőleg említett srácban jobban megbízok természetesen, még ha tett is olyan dolgot ami nem vált a kapcsolatunk előnyére, mégis nem tudom miért küld felém mindkettő egyértelmű jeleket, vagyis számomra épp ez az, hogy nem éppen egyértelmű... :( 18/L

2015. máj. 21. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Senki sem szerethet ket embert szerelemmel ugyan ugy, nincs ket egyforma szeretet. En a helyedben mindket istenvereset hagynam had vigye a szel hisz mindketto megcsalta az aktualis baratnojet hogy azzal legyen akivel most van. Mi a garancia hogy nem teszik meg megint? Az ilyen nem ferfi az ilyen az kutya!

Mi a parommal 3 eve tavkapcsolatban elunk tobbezer kmre a masiktol es a megcsalasra meg csak nem is gondoltunk. Keress olyasvalakit akinek te vagy az egyetlen es aki szamara meg a legrosszabb napodon is tokeletes leszel. Ez a boldog elet titka.

A kerdesedben nincsenek jelek max az hogy midket fiu hutlen es szanalmas senkihazi...

18/L

2015. máj. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
fiú vagyok. de hagy őket... szerintem:)
2015. máj. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!