Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezekből a jelekből következtet...

Liz Lee kérdése:

Ezekből a jelekből következtethetek arra, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Ma elég sok időt töltöttünk együtt és észrevettem hogy mindig hülyéskedik velem, lökdös, simogat, mindig megérint, rámnéz sokáig főleg ha hozzám beszél. Mosolyog sokat.kinyitja az ajtót előttem. üditőt vesz nekem stb.. akkor most tetszek neki?

2013. szept. 16. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen
2013. szept. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a halálodat kívánja, csak így próbálja elérni, hogy csökkenjen az éberséged.
2013. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de facebookon mégis olyan más. élőbe meg mindig ezeket csinálja. meg elkísért ruhát nézni ami elég sokáig tartott de ő türelmesen várt. akkor tényleg tetszek neki? mert együtt táncolok vele szalagavatón és szeretnék vele együtt lenni. meg mondta hogy én leszek a legszebb a bálon. és hogy szép vagyok stb
2013. szept. 16. 22:05
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is bírom Liz Lee-t :D nem tudod hol lehet megnézni magyarul a Liz vagyok mind2 évadját?xD
2013. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Google a barátod :))

am normális válaszokat kérek mert elég fontos nekem a srác és szeretem nagyon csak félek megkérdezni hogy mit érez irántam. úgy hogy kérlek segítsetek

2013. szept. 16. 22:07
 6/13 anonim ***** válasza:
vágd fejbe, abból talán észre veszi, hogy tetszik neked XD
2013. szept. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Szerintem ne görcsölj ilyenen, ha bejössz neki és komolyabban is gondolja szimpla baráti kapcsolatnál azt úgyis jelezni fogja... :) Ha pedig esetleg mégsem lenne belőle semmi, akkor nem rágódtál rajta fölöslegesen. Egyébként, azok a "tünetek" amiket leírtál jelenthetik azt hogy tetszel neki. De nem ismerjük a srácot, nem tudunk igazán nyilatkozni, lehet másokkal is ugyanilyen rendes/közvetlen.
2013. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
haha
2013. szept. 16. 22:12
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Köszönöm hogy normálisan válaszoltál. Elöször is nem nagyon ismerem még a srácot mert csak most keztünk el talizni a suli meg a tánc miatt. vagyis szombaton magától behívott városba és másfél órát késett.. szóval nemtudom.bizonytalan vagyok
2013. szept. 16. 22:14
 10/13 anonim válasza:
7/9 vagyok. A késés lehet indokolt is akár... Mindenképpen azt javaslom, hogy várj ki, ne rohanj a dolgok elé, majd jön magától minden :) Nem akarom adni a nagy bölcset, én is fiatal vagyok a 18 évemmel, de szerencsére az ilyen időszakomon már átestem :) Türelem. Ha tényleg akar valamit, majd egyértelműen észre fogod venni. :)
2013. szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!