Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők miért nem értik meg,...

A nők miért nem értik meg, hogy mi csak a szavakból értünk, a női jelekből pedig egyáltalán nem?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
A férfiak miért nem értik meg hogy a nőknek nem a legfontosabb lételemük a szex?
2013. jún. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Ugyanazért, amiért nem képesek racionálisan gondolkodni, hanem mindent az érzelmeiken keresztül látnak.

Az evolúció során egy kissé más szelekciós nyomások érték őket, mint a férfiakat. Más dolgokhoz, más hatásokhoz kellett adaptálódniuk, illetve ugye a nemi szelekció is más irányba lökte őket.


Névnamenick:

A nők magasról sz*rnak rá, hogy nem tudjuk értelmezni az agyonbonyolított metakommunikációjukat. Jelezgetnek, célozgatnak, játszmázgatnak, utána meg hisztiznek.

Ha ők képtelenek módosítani a viselkedésükön, nekünk miért is kellene törődnünk az ő igényeikkel?

2013. jún. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha meg odaállna eléd egy lány, és megmondaná a "tutit", egyáltalán nem kéne, mert nem lenne nőies :D
2013. jún. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Már bocs de vannak érettebb pasik is nálad akik értik a jeleket is ha az a nő nem 15 éves és tapasztalatlan és csak röhögcsél hanem normális jeleket ad.
2013. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

13:36


Meg lehet azt mondani nőiesen is...


14:07


te meg miféle álomvilágban élsz?

2013. jún. 13. 14:34
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
A férfiak meg miért nem értik, hogy nem értünk abból, ha nem mondják el, mi a bajuk, csak duzzogva hallgatnak? Nem vagyunk gondolatolvasók! Csak hogy már én is általánosítsak egyet.
2013. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Milyen női jelekre gondolsz? Mert nem mindegy, hogy:


- szeretnék egy csokor kék rózsát és ehelyett azt mondom, hogy milyen szép kék az ég... (ezt persze, hogy nem fogod érteni)

- Vagy két hétig felém se nézel, mert a haverjaiddal vagy, ezért én szomorú leszek állandóan. (Ha pedig ezt még nekem kell mondani, és nem jössz rá magadtól, akkor ott ette meg a fene az egészet)


Remélem érzed a különbséget. Van, amit tudni kell szavak nélkül is.

2013. jún. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenki magából indul ki, azt tudja amiben nevelkedett. Itt hőbörögtök, és ilyen kérdésekkel újra csak magatokat alázzátok hogy nincs ennyi eszetek sem!
2013. jún. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
vannak érettebb nők is akik képesek ki mondani hogy mit akarnak, bár álltalában ez olyan 30 körül esik le a nagyrészének amikor már a testük sz*rt sem ér így viszont lehet velük végre normálisan kommunikálni
2013. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én igazán kedvesen több fiút is elhívtam már valahova, nem feltétlenül volt annak randiszaga, és visszautasítottak, mondván nem jó, hogy én kezdeményeztem. Talán ezt kellett volna mondanom: "Nyugodtan hívj el valahová!" ? :D
2013. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!