Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezekből a jelekből következtet...

Liz Lee kérdése:

Ezekből a jelekből következtethetek arra, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Ma elég sok időt töltöttünk együtt és észrevettem hogy mindig hülyéskedik velem, lökdös, simogat, mindig megérint, rámnéz sokáig főleg ha hozzám beszél. Mosolyog sokat.kinyitja az ajtót előttem. üditőt vesz nekem stb.. akkor most tetszek neki?

2013. szept. 16. 22:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Türelmes vagyok.. csak az a baj hogy már most beleéltem magam.. ahogyan néz rám és ahogyan viselkedik.. úgy érzem bele szerettem de ezt nem tudja nem is akarom mert talán mindent tönkre teszek.. de ha meg most tényleg reménykedek utána meg benyögi hogy nekem mindvégig csak barát voltál.. összetörök.. nincs tipped hogy hogyan tudhatnám meg hogy tetszek-e neki? pl mit kérdezzek tőle de ne is legyen feltünő?
2013. szept. 16. 22:29
 12/13 anonim válasza:

Hát, bocsi de erre nincs jó recept :) Lehet, hogy most úgy gondolod, hogy hűűű de szerelmes vagy, aztán ha nem jön össze akkor meg jajjj de összetörték a szívedet, később pedig majd csak nevetsz az egészen :D De szívből kívánom, hogy ne így legyen! :) A jelek alapján csak adj neki időt, meg ne akaszkodj rá nagyon (persze keresd a társaságát), és akkor már rosszat tuti hogy nem csináltál, onnantól csak rajta múlik. Hány éves vagy amúgy.

Még mindig utolsó :)

2013. szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
17 ő meg 18 :)
2013. szept. 16. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!