Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mostanában a barátom nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában a barátom nagyon sokat sír mert az anyukája elhunyt autóbalestben. Hogyan tudnám meg vigasztalni? Már mindent próbáltam de semmi nem sikerül. 16L ,17F

Figyelt kérdés
okt. 19. 22:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
88%
Ez egy nagyon nehéz helyzet és időszak amit Ő most megél. Annyit tudsz rajta segíteni hogy támogatod, motiválod és próbálod elterelni a figyelmét a tragédiáról. Erre sajnos csak az idő a gyógyír. Sok sikert a felépüléshez nektek, illetve fogadjátok őszinte részvétem!
okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, én próbàlom vigasztalni és támogatom amiben csak tudom de ő csak sír és sír ,sokszor azt hiszem hogy nem fog soha meg nyugodni. Nagyon sajnàlom szegényt
okt. 19. 22:39
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

De, meg fog. Hát hogy képzeled, hogy meg lehet vigasztalni, ha meghalt az anyukája? "Ne legyél szomorú"? - "Jó, akkor nem leszek."?

TÉGED zavar, hogy sír. Ne magadra gondolj, neki van baja. Ne próbálj meg mindent (mi mindent, stand-up comedy-seket, vígjátékokat?), fogadd el, hogy ő sír, mert szomorú. Te nem szoktál sírni, ha szomorú vagy?

tegnapelőtt 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ember legfontosabb személye az életében az anyukája (ebben az életkorban még nem a barátnője, még az anyukája), és őt most elveszítette örökre.

Ne zavarjon hogy sír, az lenne a baj ha nem sírna...


Esetleg hívd át többet magadhoz. Ne legyen otthon:(

És részvétem, nagyon sajnálom ami történt

tegnapelőtt 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne próbáld!!

Legyél mellette, de ne ez legyen a téma.

A többiek már jól leírták, mit tegyél/tehetsz.

tegnapelőtt 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Tipikus példa megint a 2024-es modern elvárt toxikus pozitivitásra. Ha valakinek most halt meg egy szerette teljesen normális, hogy sokat sír, és rá gondol folyamatosan. Az lenne baj, ha nem rá gondolna, és a csajozáson járna az esze. Nem kell mindenkinek mindig vidámnak lenni, csak mert a modern korban elvárás lett ez, hogy mindig mindenkinek csak pozitív érzelmei legyenek, legalábbis csak azokat mutassa a külvilág felé, mert igen, mindenhol ezt veszem észre. Aki pedig bármi negatív érzelmet ki mer fejezni mert támogatást vár az rögtön "energiavámpír" meg "önsajnáltató" lesz...
tegnapelőtt 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat
tegnapelőtt 11:18
 8/12 A kérdező kommentje:
Engem nem az zavar hogy sír , mert ez normális most, csak nagyon sajnàlom szegényt és szeretném hogy jobb kedve legyen
tegnapelőtt 11:24
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobb kedve akkor lesz, ha nyomás nélkül fel tudja dolgozni a gyászát, és kap rá megfelelő mennyiségű időt.
tegnapelőtt 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod megvígasztalni kérdező, ne is próbáld. Az olyan mintha sürgetnéd a gyászát. A barátodnak ez egyedül kell feldolgoznia, te most annyit tehetsz, hogy ott vagy amikor szüksége van rád.
tegnapelőtt 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!