Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy sosem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sosem veszem észre ha valakinek tetszem?

Figyelt kérdés
Már másodjára történik az, hogy szerelmes vagyok valakibe, aztán ő is szerelmes lesz belém, de én ezt nem veszem észre, aztán (a mostani esetben pl) egy nyárral később jövök rá, hogy amúgy tetszettem neki (a mostani esetben egy elég nagy elszólást mondott a kiszemeltem haverja)

okt. 12. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Tapasztalatlan vagy. Járj nyitott szemmel és néhány év múlva egy mozdulatból leveszed kinek tetszel.
okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Az ilyen hozzászólásra vajon mi szükség van?
okt. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Minél több ilyet tapasztalsz, annál könnyebben fel fogod ismerni.
okt. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Azért, mert még csak 14 éves vagy.
okt. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Kérdezd meg vagy flörtölj vele. Akkor rájössz hogy tetszel e neki.

De azért nem kell nagyon nyomulni.

okt. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez teljesen normális érzés! Sokan küzdenek azzal, hogy észrevegyék, ha valakinek tetszenek, főleg ha magunk is bizonytalanok vagyunk az érzéseinkkel kapcsolatban. Néha annyira belemerülünk abba, amit mi érzünk, hogy észre sem vesszük a másik jeleit. Lehet, hogy önbizalomhiány miatt nem hisszük el, hogy valaki valóban érdeklődne irántunk, vagy egyszerűen csak nem vagyunk elég figyelmesek a másik apró jeleire.


Az is lehet, hogy a másik fél nem mutatja ki egyértelműen az érzéseit, mert ő is bizonytalan vagy fél elárulni. Sokszor az ilyen jelek csak visszatekintve válnak egyértelművé, ahogy mondtad, valami "elszólás" vagy utólagos gondolkodás révén.


Egy másik fontos dolog, hogy az emberek nagyon különböző módon mutatják ki az érdeklődésüket. Lehet, hogy nem egyértelmű gesztusokkal próbálják jelezni az érzéseiket, így nehéz észrevenni őket, különösen, ha te is érzelmekkel vagy elfoglalva.


Az ilyen helyzetek gyakoriak, de ezekből lehet tanulni. Ha legközelebb hasonló helyzetbe kerülsz, próbáld meg jobban figyelni a másik viselkedését, apró jeleit, és merj kommunikálni nyíltabban!

okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!