Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mivel érhetem el hogy jobban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel érhetem el hogy jobban tetszek a fiúknak?

Figyelt kérdés

Van egy kiszemeltem aki a haverom. De szeretnék külsöleg vagy akár belsőleg változtatni magamon hogy jobban tetszek neki. Tudom, nem tudhatjátok a fiú ideálját, de biztos van valami ami általában bejön a tini fiúknak.

Mit tehetek?

És miket mondjak, hogy viselkedjek, hogy tetszen neki, s hogy ne is legyek nyomulós?

De kinézetileg is biztos van valami...



Amúgy én viszonylag harsány vagyok, lehet hogy ez taszítja őt...


Szóval kérlek, írjatok tippeket, hogy kívül-belül mi jön be a tini fiúknak.


Trollok kíméljenek!


Köszönöm



#Crushom #Fiu #Tippek #Lanyok #Tini #Szerelem #Vonzalom # Kulso #Belso
tegnap 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem belsőleg olyanok jönnek be akiknek van saját, pozitív személységük és nem pedig tucat féle személységű, meg öltözködésileg is eltér úgymond a tömegtől (jó értelemben).

Kinézetileg meg nekem azok jönnek be aki természesen/egészségesen vékonyabb testalkatú és nem pedig a darabosabb/ducibb (az ami már nem lehet elrejteni ruha alatt normálisan/természetesen).

tegnap 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg lévén, hogy én nem vagyok ez a pörgős személység hanem én inkább nyugisabb vagyok így inkább ilyet keresek


1-es vagyok

tegnap 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És valami konkrétabb dolog amit csinálhatok?
tegnap 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Légy önmagad amellett, hogyha a tükörbe nézel akkor boldog légy. Esetleg azt az oldaladad mutasd neki amelyiket ő jobban szereti és ennek megfelelően öltözz amíg önmagad maradsz. Ha ő nem akarja akkor kérlek ne kényszerísd rá, mert az nem fog sztem segíteni


Ennél jobbat nem/nem nagyon tudok és nem is akarok.


1-es

tegnap 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!