Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érhetem el, hogy újra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el, hogy újra visszajöjjön hozzám?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, akivel tök jókat beszélgettem és ő volt az egyetlen, aki mellett jól éreztem magam. Látásból ismerem, élőben nem nagyon beszéltünk, mert elvileg “fél a lányoktól”, de velem mindig nagyon kedves volt.. (az elején úgy mutatkozott be, hogy őt egy szó jellemzi: gyökér - engem viszont sohasem bántott..)

4 hónapja lassan, hogy nem beszélünk. Szerinte túl “üresek” voltak a beszélgetéseink, amivel én tudnék vitatkozni, szóval kamu indok miatt lépett és hogy “túl fiatal” vagyok, pedig hiába ő az idősebb sokkal gyerekesebb néha… Nagyon hiányzik és nagyon fáj, hogy már nem beszélünk, mert ő volt az egyetlen, aki meghallgatott. Szóval, mit tehetek azért, hogy újra beszélhessünk s esetleg összejöjjünk?



aug. 18. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mire alapozod, ha visszatérnétek egymáshoz, akkor bármi is más lenne?

Nyilván nem véletlen vált szét az utatok

aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy, 4 hónap az már sok
aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis értelmezés:


ÚJRA visszajön >>> azaz legalább 1x már visszajött >>> azaz legalább 2 etap volt már a kapcsolatban >>> te most azon gondolkodsz, hogy legalább 3x-ra legyetek együtt >>> csiki-csuki kapcsolat >>> rendszeresen valami nem működik és szétmentek, majd vmitől vezérelve újra össze >>> vmi nagyon nem klappol együtt >>> felesleges ezt erőltetni

aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Egy gyerekes gyoker kell neked, valoban? Felejtsd el,keress normalisabbat. Es amit bemutatkozasnal mond magarol, azt hidd el nyugodtan.
aug. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sehogy.
aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az nem opció, hogy ráírsz? (Bár nem látom sok értelmét, de ha ő kell neked...)
aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mondom a sztorit, mert véletlenül léptem:

Néztem a chess.com-on a profilját és meghívtam játszani. Fingom sincs miért. Csak úgy jött, mert régen ezt csináltuk és csak vele szeretek sakkozni, de már bánom. Ezután rám írt. Közölte, hogy zaklatom és nem tudja mit élvezek benne - de egy gond van vele. Az is az, hogy nagyon hülye… Júniusban beszéltünk utoljára. Akkor is ő keresett, cuki volt meg minden. Most pedig nagyon flegma lett és zaklatom. Na, persze.

Elegem van.

aug. 18. 21:10
 8/8 anonim válasza:
Ha ilyen komolytalan, és ok nélkül megsértődik, akkor van baj a fejében. Hagyd! Keress valaki értelmesebbet, aki keresi a társaságod, és érettebben viselkedik.
aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!