Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi a helyzet? -->

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a helyzet? -->

Figyelt kérdés

Van egy srác (16F) akivel beszélek (élőben is de chaten többet) látom kb. mindennap mert kollegisták vagyunk, és elmennék vele ide-oda, viszont a srác túl shy (félénk), én is az vagyok, de ha lenne valami tanács hogy ezzel a szituációval mit kezdjek, akkor válalnám. Plusz néha azt érzem hogy minden oké és haladunk valamerre, máskor meg azt érzem hogy le se sz@r. Ezzel mit kezdjek? Vagy hogyan próbáljak meg lépni ha ő nem mer? Vagy hogy jelezzek neki hogy merjen lépni?


16L



tegnapelőtt 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szimpla kezdeményezésre való hajlam, nem kell mindig a csávónak kezdeményezni, ez nincs kőbe vésve.
tegnapelőtt 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg egyértelmű és erős jelekkel jelezni felé azt, hogy érdeklődsz felé.
tegnapelőtt 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagy, előtted az élet. 14-15 éves koromban én voltam a legszégyenlősebb fiú akit ismertem. Kerültem az embereket, nagyon introvertált személyiségem volt. Most pedig pont az ellenkezője.

Ahogy előttem is leírták már, nem feltétlen a fiúnak kell kezdeményeznie. Próbálj minden alkalommal kicsit többet és többet tenni (persze ami az erkölcsi határokat nem lépi túl), kicsit növeld a komfort zónádat. Hogy kellemetlen lesz e? Igen, az, ebben biztos lehetsz. Viszont egyszer mindenki volt "kezdő". Ha azt szeretnéd, hogy egyszer majd gond nélkül ismerkedhess, ne szabjon határokat a "shy" személyiséged, akkor bizony valahol el kell kezdd ezt.

Ha te kicsit határozottabb, nyitottabb leszel felé akkor hidd el nekem idővel ő is bátorságot merít belőle. Akár egy nagyon szép kapcsolat is alakulhat abból, hogy egyszerre fedezitek fel milyen a tini szerelem. Ha meg nem, legalább tanultál valamit, fejlődtél és legközelebb már könnyebb lesz.

Mindenesetre sok sikert kívánok nektek, remélem valami jó sül ki ebből :)

tegnapelőtt 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Persze, kezdeményezz!


Nálam +pont, hogy a shy-t leírtad magyarul is, bár ennyi erővel az angolt hagyhattad is volna.

tegnapelőtt 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdeményezz nyugodtan. Nálam erőteljesen plusz pont ha lány kezdeményez felém és nem nekem kell
tegnapelőtt 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!