Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mitévő legyek, ha egyre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek, ha egyre jobban megkedvelem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most kezdtem az egyetemet és a harmadik hét után elkezdtem egy csajjal beszélgetni, és már a másfél hét után azon a szinten vagyunk, hogy feljárkálok hozzá(semmi se történik) meg hétvégente elég sokáig együtt lógunk és órákat elbeszélgetünk. Ugye ő már mondta, hogy jelenleg nem akar senkit és elvileg mindenkit friendzoneol. Engem olyan isis módon kezel, mert néha úgy veszem észre, hogy közeledik és közel akar hozzám lenni, közben meg néha úgy beszél hogy egybe von a haverjaival. Egyre jobban megkedvelem és félek, ha elmondom neki akkor elveszítem teljesen.


Mitévő legyek?



tegnap 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha tényleg 1/1 kijelentette, hogy nem akar kapcsolatot, akkor az valószínűleg úgy is van sajnos...
tegnap 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Ne csüngjél állandóan a nyakán, mert dobni fog úgy, hogy észre sem veszed.
ma 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Minek akarnál neki bármit it elmondani? Legyetek együtt minél többet és figyeld a jeleket.

Miután gyakran feljársz hozzá, valószínűleg már tudnád, ha akarna valamit.

ma 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!