Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kezdeményezzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a sulimban aki az utóbbi hétben megtetszett, eddig nem is gondoltam volna hogy valaha is megfog tetszeni mert sosem fordítottam rá nagyobb figyelmet.

Mostanában észre vettem hogy néz, és én is jobban meg néztem az utóbbi napokban és valahogy megtetszett, tudom hogy azért mert néz nem szerelmes belém, viszont nekem tetszik, csak az a baj hogy ő inkább tűnik ilyen kicsit bunkó fiúnak, és félek hogyha megpróbálok közelebb kerülni hozzá, kinevet a barátaival

Ti mit gondoltok?



tegnapelőtt 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha bunkó, akkor minek? A pozitív személyiségnek kéne az első szempontnak lennie, és utána minden másnak.
tegnapelőtt 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!