Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy fotózzam le a szerelmemet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fotózzam le a szerelmemet, hogy ne legen feltűnő??

Figyelt kérdés

Egy osztálytársam a kiszemeltem. Nincs róla képem, és szeretnék, met miét ne... Annyira nen vagyunk jóban hogy teljesen oké legyen ha fotózgatom, de vagyunk annyira hogy nem feltétlenül fura ha csinálok róla képeket. A kérdés hogy milyen formában csináljam, hogy normálisnak/viccesnek tűnjön? Ja és a lesifotó nem jó :/


Kérem hogy a trollok kíméljenek



szept. 16. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj csoport szelfit.

Aztán "véletlenül" csak róla.

Bár ez nehéz lesz, ha leadtad a telefont.

szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Tartsd a telefont a melkasodhoz mintha csak fognád, és amikor nem figyel, fotózz.
szept. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Sehogy, ne égesd le magad.
szept. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
69%
Csinálj úgy mintha szelfiznél a barátnőddel, nekem mindig bevált
szept. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs fent instán/facebookon képe?
szept. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 sajna nincsen :/
tegnapelőtt 14:33
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, hogy miért pontoztatok le. Egy kicsit gondoljatok már a srác helyzetébe is. Lehet, be sem jön neki a csaj.

Ti mit szólnátok hozzá, ha egy számotokra érdektelen csaj/pasi le akarna titokban fotózni titeket?

Én elég bizarrnak, és fanatikusnak tartanám. Ha kiderülne, akkor meg az illető kerülne csak cikibe... #3 voltam

tegnapelőtt 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!