Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ovis szerelmemet hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ovis szerelmemet hogyan hódítsam el mástól?

Figyelt kérdés

Ovis szerelmem összejött egy sráccal és nekem ez nem tetszik és hogyan tudnám elcsábítani, hogy inkább velem járjon?

Dumáltunk ovi óta de ugye más suliba mentünk és már vagy fél éve jár ezzel a palival miközben beszélgettünk néha és én még mindig szeretem



2022. márc. 10. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

🚫 Tudja, hogy tetszik neked ?

🚻 Az a helyzet, hogy te már nagyon nagyon mélyen a FRIEND-zone-ba kerültél :S

❌ Onnan kijönni, csak nagyon nagyon nehezen lehet. Főleg ennyi év után...

✅ HÁNY ÉVRŐL IS BESZÉLÜNK ?

2022. márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mondtam meg neki így direktbe de szerintem tudja és ez már rég volt nagyon és volt mikor meg is szakadt a kapcsolat mivel más suliba mentünk de mikor újra el kezdtünk beszéni előjött megint ez bennem
2022. márc. 10. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon önző vagy
2022. márc. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez van! Nem fogom nézni, hogy mással legyen az akit szeretek!
2022. márc. 11. 10:11
 5/6 anonim válasza:

Ez nagyon gyerekes és önző viselkedés. Nem véletlenül van együtt azzal, akivel. Szeretik egymást, és nagyon bunkóság és onzoseg, ha te fogod magad és megpróbálod elcsábítani.

Szerezz olyan párt magadnak, akinek nincs kapcsolata. De ha magadba nézel, észre fogod venni, hogy te nem is azt az illetőt akarod, hanem a saját egod követeli, hogy a tied legyen.

2022. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg önző vagy. Ha tényleg szeretnéd, figyelnél arra, hogy Ő hogyan boldogabb..
2022. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!