Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem a crushomnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a crushomnak?

Figyelt kérdés

Osztálytársam, szerintem haverként tekint rám. A barátnőimmel és a barátaimmal mindig mennek a sarki vegyesboltba suli után. Én pedig olyankor a hévre várok. Gyakran kiabálnak hogy "Gyere a boltba", de nem szeretnék, mert egy bizonyos illető is megy velük, akit nem szeretek. Egyszer viszont csak a crushom kiabált, hogy "Gyere, ugyanazzal a hévvel megyünk haza!"

Mondtam, hogy nem, menjenek most nélkülem. Egyszer a barátnőm (aki tuti szerelmes belé) mondta neki, hogy "Jössz boltba?"

"Igen." aztán felém fordult, hogy "ugye te is jössz?"


Majd valamelyik nap muszáj volt boltba mennem. Akkor jöttek a haverok. Ő meg haza akart menni, a hév megállójában állt. Látta hogy gyülekezünk, hogy mehessünk a vegyesboltba. Majd kérdezte tőlem hogy

"...., te is jössz?"

"igen."

"akkor én is!"


Ugye van a barátnőm, aki szerintem szerelmes belé. Azt hittem, hogy a crushomnak is bejön. Úgymond oda-vissza. Vele többet beszél suliban, suli után velem többet... Na mind1 most elbizonytalanodtam.

Szerintetek tetszek neki? Vagy a barátnőm.



szept. 12. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose jó szitu, ha ugyanaz a fiú tetszik két barátnőnek. Ha az egyikőtökkel összejön, a másiknak rossz lesz
szept. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Tudom... Ha őt választaná, hátra lépnék, de nem ez a kérdés...
szept. 12. 18:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az a crushom?
szept. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem te tetszel neki

Barátnőd inkább osztálytárs/haver kategória a srácnak


Amikor veled beszél úgy hogy barátnőd nincs ott akkor szóba hozza őt? A terembe hol ül? Melyikőtöket látja jobban? Van hozzá közelebb?

szept. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4 sose került még szóba a barátnőm


A barátnőm 2-vel vagy 3-mal ül előtte, én pedig a mellette lévő padsorban közvetlen mellette

szept. 13. 08:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Kérlek válaszoljatok, nagyon szeretném tudni, hogy kívülállóként milyen a helyzet
szept. 13. 12:58
 7/7 A kérdező kommentje:

Na sziasztok. A kérdés még mindig aktuális és még néhány kommentre és indoklásra szükségem lenne. BÁRKI írjon, csak ne trollkodjon!


Köszönöm

szept. 21. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!