Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Amikor szerelmet vallottam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor szerelmet vallottam a crushomnak, azt mondta, hogy már hónapokkal ezelőtt tudott róla. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A baj csupán annyi,hogy elkértem a számát. Tudom, hülye ötlet volt, meg is bántam. És aztán amikor egyre kevesebbet írt, leírtam neki, hogy szeretem, és hiányzik. Ez meg még rosszabb ötlet volt a részemről. A baj csak az, hogy rögtön reagált rá, és írta, hogy ez cuki. Én még felhívtam,erre mondta, hogy nem jó az időpont, és majd később. Úgyhogy vártam rá másfél órát. Amikor írta hogy most már jó, úgyhogy felhívtam. Már egy órája beszéltünk, amikor feltűnt, hogy nagyon kerüli azt a témát, miszerint szerelmes vagyok belé. És amikor rákérdeztem, akkor azt mondta, hogy már hónapokkal ezelőtt tudott róla, mert az néhány lány az évfolyamából (két évvel fiatalabb vagyok nála) elmondta neki. És ebben a pláne az az, hogy nem is beszéltem azokkal a lányokkal, és aki ezt elmondta neki (a nevét inkább nem mondom meg) egyébként egy szép lány. Legnagyobb sajnálatomra. Amikor ezt mondta egy ideig hallgattunk, aztán bekamuztam neki, hogy hív a barátnőm, és ezt fel kell vennem. A baj csak az, hogy játszott velem, és az érzéseimmel. Jófej volt velem, bókolt nekem, aztán bunkó volt, és keresztül nézett rajtam, most meg mondja, hogy már rég tudja, hogy belezúgtam, és egy árva szót sem szólt róla. Mit tegyek?

júl. 17. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
tovabblepni. Meg a masik, minek szoljon arrol hogy tudja, hogy te szerelmes vagy bele? Lehet egyaltalan nem erdekelte a dolog. Most ha belem lenne valaki szerelmes es en tudnam, de engem nem erdekelne en se hoznam fel xd. Tehat egyszeruen elengedni az egeszet.
júl. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért bunkó? Semmi olyat nem írtál, ami a részéről bunkó lett volna, és semmi olyat sem, ami jel lenne arra, hogy ő játszott veled. Konkrétan benne is volt, hogy felhívd, beszélgessetek, le is cukizott, és csak mondta, hogy erről már tudott, te pedig leraktad a telefont.


Szerintem túlgondolod ezt, és beképzeled, hogy valami színjáték van emögött.

júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán abban bízott, hogy sosem vallod be neki és nem jön el ez a kínos helyzet. Sajnálom, tovább kell lépned.
júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Mégis,mi a ménkűt vártál egy vallomástól? Hogy az öledbe penderül, és holtomiglan-holtodiglan? Lótuszt! Csak rálőcsölted a problémát, hogy oldja meg ő helyetted.
júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!