Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ráírjak megint?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak megint?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút a múlt héten, de nem tudtam vele beszélni. Láttam, hogy figyel meg szerintem ő is észrevette hogy én is. Vasárnap este ráírtam, éjfélkor látta is de nem válaszolt. Már két napja nem válaszolt semmit, szóval ráírjak-e megint? Nem akarok tolakodónak vagy nyomulósnak tűnni, de szeretnék vele beszélgetni.

aug. 27. 21:03
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos valszeg nem érdekled, nem érdemes erőltetned. 50f
aug. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, férfi gondolkodással. Ha egy nő nem érdekel, akkor azt nem szoktam megmagyarázni neki, hogy miért nem érdekel, hanem csak negligálom, ahogy a nők is ugyanezt teszik a nekik nem tetsző férfiakkal.

Szerintem egyértelmű választ adott a srác neked, csak te (még) nem akarod elfogadni, és egy darabig még szeretnél reménykedni.

Ne strapáld magad...

aug. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
Lehet nem ismert fel
aug. 29. 06:10
 24/49 A kérdező kommentje:

Nyárimunkán találkoztam vele.

Az a baj hogy már a többi lány annyira bebeszélte nekem hogy nem bírok nem rá gondolni

aug. 29. 06:41
 25/49 A kérdező kommentje:
Annyira bánom hogy nem mentem oda hozzá, de ha meg ott elutasít akkor megnyugodtam volna mert nem kell találgatni hogy mi van vele. Bár élőben amúgy szerintem elég beszari
aug. 29. 06:49
 26/49 anonim ***** válasza:

Ne jelöld ki csak írj neki valamit:

Pl: Szia én Kata vagyok a nyárimunkáról és ha van kedved beszélgethetnénk

aug. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Oh már kikövettem. Akkor újra bekövessem? Szerintem nem tudja a nevem bár ha van egy kis esze akkor lejön neki hogy ki vagyok a közös követőről(a régi osztálytársa is követi aki ott volt velem mindig a munkán)
aug. 29. 10:09
 28/49 anonim ***** válasza:
75%
#27 Hagyd már a fenébe, teljesen tönkreteszed magad ezzel az értelmetlen agyalással.
aug. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
13%
Igen jelöld vissza
aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
Újra bejelöltem
aug. 29. 15:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!