Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ráírjak megint?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak megint?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút a múlt héten, de nem tudtam vele beszélni. Láttam, hogy figyel meg szerintem ő is észrevette hogy én is. Vasárnap este ráírtam, éjfélkor látta is de nem válaszolt. Már két napja nem válaszolt semmit, szóval ráírjak-e megint? Nem akarok tolakodónak vagy nyomulósnak tűnni, de szeretnék vele beszélgetni.

aug. 27. 21:03
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
98%
Inkább ne
aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim válasza:
100%

Első gondolat valóban nálam is a ne írj rá ismét lenne, több okból is:

Alanyunk egy fiatal srác, ha látta és érdekelnéd őt, nem hogy választ adna, hanem ő kezdeményezett volna akár. Illene visszaírnia akkor is, ha egyáltalán nem érdekelnéd, de ilyen téren csak magamból indulok ki legfőképp.

Viszont, megeshet hogy:

-félálmába leláttamozott

-netán tart nem hogy kezdeményezni, de még reagálni is

Sajnos első okfejtés hamarabb az a valós válasz, de szorítok, hogy ne így legyen, ha mégis ráírsz ismét. 17F

aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ne fuss utána.
aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem se írj rá, majd ő jelentkezik, ha akar valamit.
aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
98%
Te meg tetted az első lépést, most rajta a sor.
aug. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

Rendben akkor várok.:)

Csak az a baj hogy ő elég félénk

aug. 28. 04:57
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
#6 De gondolj bele, ha annyira félénk, hogy még a te kezdeményezésedre sem reagál, akkor alkalmatlan egy kapcsolatra. Minden kapcsolati lépés kb. évekbe telne...
aug. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
De legalább válaszolna
aug. 28. 11:18
 9/49 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, én örülnék ha egy lány rámírna és a lehető leghamarabb válaszolnék is neki, szóval szerintem engedd el.
aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Elérhető sokszor, de amúgy tudom hogy dolgozik még ott
aug. 28. 15:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!