Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ráírjak megint?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráírjak megint?

Figyelt kérdés
Az van hogy van egy srác akivel mostanában elég jóba lettünk kedves velem meg sokat néz szóval szerintem lehet nála esélyem. Néha írtam neki facen és tök jót beszélgettünk és mindig ilyennel "😘"köszönt el de ő még sose írt rám. Szerintetek miért? Ráírjak megint én vagy inkább várjak? Légyszi segítő válaszokat írjatok. Előre is köszi

2017. nov. 2. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Várd meg hogy ő érdeklődjön felőled, és ő írjon!
2017. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem egy csajozógép én most megvárnám h ő keressen.
2017. nov. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Várd meg míg ő ír. Annyira visszataszító tud lenni, ha a lány teper. Ne ess bele ebbe a hibába, legyen tartásod! Saját tapasztalat:D. (A fiúnak kell udvarolni, ha tetszel neki, emberelje meg magát.) Amúgy hány éves vagy?

18L

2017. nov. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazat adok az előzőknek de, van amikor azért nem ír a fiú, mert kevés az önbizalma "nekem biztos nem fog sikerülni, pedig tetszik nekem" Ezt gondolja magában, és ezért is, te is írhatsz rá. Az önbizalmán sokat segítessz, a végére beleszerettek egymásba. Hidd el, ha így alakul, jobb meg se történhetett volna. 16/F Írj privátot, ha valami tanács kellene még +-ba.
2017. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!