Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak megint? 16/f

Figyelt kérdés
Hot dogon írtam egy nagyon szimpatikus lánynak. Elkértem az msn címét és mondtam neki, hogy szimpatikus a bemutatkozása alapján. Válaszolt is, hogy nem biztos, hogy szimpatikus lenne most is, mert azóta változott. és kérdezte h vagy mégis? Én mondtam, hogy szeretném, azért megismerni. Azóta nem válaszolt, pedig egyszer már belépett és rám is nézett. Szerintetek rákérdezzek, hogy akkor ez egy nem? Az a gond, hogy hetente lép be. Legalábbis 3 hete csak pénteken volt fent.
2010. máj. 22. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

szánalmas vagy kockafejű barátom, takarodj ki a rétre keresd meg mariskát és fejjetek tehenet, vagy kecskét

hot dogon csajozni nagy élmény lehet online paraszt

2010. máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Képzeld el, hogy eddig bárhova mentem szórakozni mindig találtam magamnak csaj társaságot, de úgy igazából egyikbe se fogott meg semmi. Ő meg eléggé megtetszett. Kicsit magadba nézhetnél, mielőtt ismeretleneket oltogatsz.
2010. máj. 22. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem kérdezz rá, hogy most mi van!:)


am nagyon gyökér vagy 17:38...


16L

2010. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sok sikert a továbbiakban:)
2010. máj. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!