Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehetseges hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetseges hogy meg mindig az exet szereti?

Figyelt kérdés
Meg ismerkedtem egy fiuval interneten keresztul, ugyereztem most eletembe elsonek, hogy megtalaltam akit kerestem, rengeteget irogattunk hivasoztunk orakat meg minden, uttana osszejottunk, meg a haverjanak is megkoszonte hogy ugymond osszehozott minket, 2 napig kajak komolyan gondolta latszott rajta, visszont 2 nap uttán elkezdi mondani nekem hogy neki gondolkoznia kell és rájött ő még mindig az exét szereti, es hogy most is a kozos zenejuket hallgatja, tudni kell hogy az exe az osztalytarsa es az exenek mar egy jo par honapja komoly kapcsolata van egy másik fiuval. Visszont en magambol ki indulva, ha meg mindig az exembe lennek bele bolondulva ennyire hiaba lenne neki komoly kapcsolata, biztos vagyok benne hogy egy fiuval se tudnek osszejonni meg 1 napra se, es nem tudnek olyanokat mondani h szeretlek, illetve nem koszonnem meg a baratnomnek full nagy orommel h “koszonom szepen erre megerte eveket varni” szoval en meg egy pillanatra se lennek szerelmes masba ha nekem tenyleg ennyire az exem kellene es tenyleg bele lennek szerelmes ennyire, uttána osszevesztunk igazabol most meg már 1 hete nem beszelunk ő neki lettek uj lany ismerosei a neten gondolom beszelget is veluk, csak azt nem ertem ha rá jött ő még mindig az exébe szerelmes plusz lehet uj lanyokkal is beszelget mar, akkor miert nézegeti hogy én miket rakok ki? miért kivancsi ha elmeletileg o az exebe szerelmes ennyire? mert ha en az exembe lennek szerelmes ennyire akkor öt nézegetném mindenhol, es nem azt a fiut akivel egyutt voltam 2 napig mert ha megis ra jonnek 2 nap uttan h nekem az exem kell akkor uttana en ezt a fiut mar nem is nezegetnem onnantol kezdve h ezt leirtam neki es elkoszontunk egymastol.
aug. 15. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez hülye, hagyd a fenébe
aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lerázott egy kamu indokkal.
aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bolond a gyerek, csak búfelejtőnek akart. Ha ennyire szereti az exét menjen és alázkodjon meg előtte.


Vagy csak lerázott ezzel a szöveggel, mert úgy gondolta talált ,,jobbat" nálad.


Meg aztán, ha igazi férfi lenne nem depizne ennyit.

aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus "fuckboy". Egyszerre vagy 20 lánnyal is veszél és mind odavan érte.
aug. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*beszél
aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Melletted is az exére várt volna.

Nagyon éretlen. Azzal teszel a legjobbat magadnak ha teljesen megszakítod a kapcsolatot.

Ami undorító volt tőle az az hogy nem volt túl az exén és mégis téged szédített, jól esett neki a figyelmed a szakítás után, az nem érdekelte hogy, azzal hogy kihasznál neked mennyit árt.

Szegénységi bizonyítványa ez neki.

aug. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy tini kategória, de ez elképesztő gyerekes viselkedés. Én is jártam így jó pár évvel ezelőtt egy sráccal, akkor még én is fiatalabb voltam és sajnos mindent elhittem a srácnak.. Szintén 2 napig voltunk együtt, mert rájött, hogy az exét szereti (aki már szintén továbblépett)…

Azt tanácsolom; hogy nagyon gyorsan verd ki a fejedből, ne is foglalkozz vele. Teljesen ignoráld, szinte biztos vagyok benne, hogy fog még keresni téged, de akkor sem lenne jó döntés visszafogadni. Gyerekes, hazug emberek nem kellenek senki életébe…

aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

7es en teljesen egyetertek veled, es mindenkinek igaza van ahogy neked is, ezzel is egyetertek, a baj az az hogy a hazugsagait leszamitva valami nagyon de nagyon vonz ebbe a fiuba, es valahogy ugy erzem hogy meg talaltam akit kerestem es nagyon nehez elengedni, folyamatosan ra gondolok.

aug. 16. 18:56

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!