Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vannak olyan tinilányok, akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan tinilányok, akik házasságig nem szeretnének szeretkezni?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen okból? Vallás? Ha van/volt párotok, ő hogyan fogadta, hogy így gondolkodtok?

aug. 13. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Biztosan van, de leginkább vagy vallás vagy csak úgy hozza a sors.
aug. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Vannak, én ismertem egyet. Többek között ezért nem jöttem össze vele.
aug. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Általában vallási okból szoktak ilyen ötletek születni. Lelke rajta, aki így akarja, de csak hasonszőrű pasit talál. Szerintem ez az amisoknál elmegy, de máshol nem.
aug. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
13%
Szívesen összejönnék olyan lánnyal, aki meg akarja őrizni a puncija szüzességét!
aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Láttam tiktokon egy csajt, aki nagyon nyomatta ezeket a hülyeségeket. Összejött egy sráccal, aki ugyanolyan érintetlen volt, mint ő, ugyanúgy neki is első kapcsolat volt. Kb félév alatt összeházasodtak, 20 év körüliek voltak. Na szerintem ennyi idősen egy fiatal kapcsolatnál sokkal nagyobb felelőtlenség összeházasodni, mintha csak "egyszer megtörténne a dolog". Dehát ők meg voltak bizonyosodva, hogy az Úr egymásnak teremtette őket. 🤡
aug. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

5

ki néz tiktokot 🤡🤡🤡🤡🤡🤡

aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
6 nézzek inkább való világot? Amúgy meg tök cuki kisállatos videók is fent vannak ilyen selejtes emberek mellett meg sok tudományos videó
aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
Minden normális, epeszű ember belátja, hogy ez így helyes, meg kell várni. F
aug. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%
#8 Ezeket viccből írod, vagy komolyan gondolod?
aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
#8 Idióta... Minden normális, épeszű ember kiröhög azért, ahogy terjeszteni próbálod ezt az elavult világnézetet. Úgy éled az életedet, ahogy akarod, de fogd fel, hogy a világ már továbblépett ezen a nem normális állásponton, hogy a szex egy elítélendő dolog.
aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!