Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudjam hogy egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy egy fiú miért néz?

Figyelt kérdés

Le tudnátok írni hogy mikor hogyan néznek amikor tetszik nekik egy lány és hogyan amikor nem.


Általában rám ilyen hunyorogva mosolyogva néznek de van hogy ilyen totál komoly fejjel bámulnak.



aug. 12. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Onnan, hogy megkérdezed.
aug. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Egyszerű: megkérdezed


Ha tegyük fel én megnézek egy a mai szemmel csinos lányt, akkor csak a megnézés ténye valós, de azt nem tudhatja a másik fél, mit gondolok közben, miközben ránézek, más kérdés, hogy a mai nap emberének azt "kell" hinnie, hogy ilyenkor tuti valami szexuális vonzódás van bennem... - pedig egyáltalán nem.


Pont azért, mert többesélyes a dolog, a legegyszerűbb, ha asszetíven kideríted.

aug. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hogy ez a nézés ezt jelenti, a másik pedig azt. Mindenki máshogy csinálja.

Azt csak tudod, például ha többször is odanézel és téged néz akkor valószínű tényleg tetszel neki.

aug. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy a 3 as irja, ha latod hogy nagyon sokat nez teged tuti tetszel neki es vonzodik hozzad.
aug. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs olyan, hogy tetszős-nézés, legalábbis magamon nem figyeltem meg ilyet.
aug. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!