Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik a nővérem legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a nővérem legjobb barátnője, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Nos, először is azt hiszem, be kell vallanom, hogy biszex vagyok. Amennyiben ez zavar, ne olvasd tovább a kérdést, sajnos nagyon sokan elítélőek, de azért remélem, itt gyakorin nem így lesz. Én még csak múlt hónapban fogadtam el a biszexualitásomat, viszont a nővérem legjobb barátnője már hónapokkal ezelőtt elmondta nekem, hogy ő is biszex, és rengeteget segített nekem is elfogadnom magamat, a nővérem után ő volt az első, akinek elmondtam, és rettenetesen jó volt beszélni vele erről, mintha végre mázsás súlyoktól szabadultam volna meg, hogy már nem kellett tagadnom. Aki hasonló helyzetben volt, az tudja, milyen érzés.

Viszont ekkor úgy éreztem, valami megváltozott köztünk. Ő mindig is nagyon "barátságos" volt velem és a nővéremmel is, kézenfogva járkálgattunk, hozzánk bújt, sűrűn ölelgetett, megpuszilt, beállt a lábaim közé beszélgetés közben, de én kezdtem többet látni bele. Miután elmondtam neki, hogy biszex vagyok, a következő nap nagy részét együtt töltöttük, és ott is folyamatosan megérintett, az ölembe ült, állandóan fogta a kezemet... aztán aznap este összejött a jelenlegi barátjával.

Ez összetört. Sokáig próbáltam tagadni, de rettenetesen féltekeny vagyok a barátjára, egyszerűen utálom, és utálom, hogy nem tudok örülni nekik, mert baránőm annyira boldog... korábban is mondta már, hogy hiányzik neki egy kapcsolat, meg hogy valakinek foghassa a kezét (ezután egy előadást összekulcsolt kézzel ültünk végig), de mégis fájt. Próbáltam tagadni magam előtt, de szerintem nagyon is többet szeretnék tőle barátságnál, és itt jön a baj. Eleve az probléma, hogy barátja van, de emellett még ugye a nővérem legjobb barátnője is. És mi a nővéremmel nagyon-nagyon közel állunk egymáshoz, legeslegjobb barátnők vagyunk, és még ha ez a lány érezne is irántam valamit, nem lehetne semmi, mert ezt nem tehetjük nővéremmel. Viszont most jönne a kérdésem. Nagyon rossz érzés, hogy a lány mással van, és meg akarom osztani ezt a nővéremmel, mert ő a fő támaszom, de hogy venné ki magát? Mintha el akarnám lopni a legjobb barátnőét. Valószínűleg úgy sem lesz semmi a lánnyal... megéri elmondani a nővéremnek? Nem érezné magát elárulva? Szerintetek mit tegyek? Nagyon tanácstalan vagyok, muszáj már valakivel megosztanom, mert annyira fáj.

Köszönöm, ha segítesz, el sem hiszed, mekkora szükségem van most rá.


16L



júl. 21. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem kene elmondanod neki ha ugysem lehet köztetek smemi a lannyal.Irj ha szeretnel amugy beszelgethetünk erröl. :)
júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

biztosan szerelmes vagy bele vagy csak azert erzed ezt mert bevalotta hogy biszex?

velem is volt regebben ilyen, azt hittem szerelmes vagyok a masikba de megsem (csak azonosultam vele)

júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is pont ezen gondolkodom, hogy mi van, ha csak erről van szó? Ezért is szeretném tesómmal megbeszélni, mert hátha tudna segíteni rendbetenni a dolgokat a fejemben
júl. 22. 13:45
 4/9 A kérdező kommentje:
De közben az ő legjobb barátnőjéről van szó, ilyet nem tehetek meg vele
júl. 22. 13:45
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Akkor mondd el neki. Te megkönnyebülsz, hogy van kivel megbeszéld ő meg biztosan nem fog haragudni, főleg mert pont miatta próbálod az érzéseidet elengedni. Ha tényleg ilyen jó testvérek vagytok akkor nem fog ezért megharagudni rád.

Egyébként #2-nek igaza lehet. Szerintem amit most szerelemnek érzel az csak szimpátia és hála amiért ő elfogadott.

júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Hogy döntöttél?
júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Még nem mondtam el. Előbb szeretnék újra találkozni a lánnyal. Nemsokára jönni fog hozzánk ottaludni 😬

Először látni akarom, hogyan reagálok rá, ha tényleg ott van, hátha tényleg csak azonosulásról van szó, aztán ha mégsem, akkor elmondom nővéremnek, mert felemészt, hogy titkolóznom kell előtte. De ha minden jól megy, ráébredhetek, hogy csak egy fellángolás volt, ami el is múlik

júl. 26. 22:39
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Csak szerettem volna elmondani, hogy azóta a lány szakított a barátjával miattam, a nővéremnek semmi baja velünk és nagyon úgy néz ki, hogy össze fogunk jönni :D
szept. 14. 09:45
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Hajrá! Várjuk a további jó híreket.
szept. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!