Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Legalább hány éves lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legalább hány éves lánnyal illik randizni egy 18 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Mi az a határ, ahol már túl fiatal a lány?

júl. 16. 09:29
A kérdező szavazást indított:
12
13
14
15
16
17
18
44 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj tesi, 17/F vagyok, olyan suliba járok ahol ~50 srác, 500 lány van, a környéken sok rendezvény van, szoktam faluba is kijárni, meg polgárőrködök is.


Oké persze, érettek testileg, lassan már az általános iskolások is ,,nők". Tudom klisé, tényleg nem a koron múlik. De nekem már necces lenne 14 éves is. Azt is tudom ,,idősebbekre buknak", meg tényleg előbb élik ki magukat. Cigi, pia stb.


Ha ezt eltudod fogadni (kivételek, oké mondja valaki ha eddig csak ilyen lányokat láttam), akkor rendben van. Én se azt mondom, hogy egyből pátoszi romantikát akarok érezni iránta, azt se hogy ágyba vinném, de azért legyen 15-16 talán. Nem tudom egy ~12 éves unokahúgom korú, nem vinne rá a lélek.


Az illik meg megilletik. De nem akarok beleszólni, csak lefirkantottam a véleményem Bro.

júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2évet le, 2évet fel. Tehát 16-20
júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

18 évesen nem is értem hogy írhattad oda a 12-13 éveseket. Azt ugye tudod, hogy ha hozzájuk érsz az pedofília? Úgyhogy azt tanácsolom, hogy 14nél fiatalabbal semmiképp se.

Amúgy meg kb ez a +- 2 év amit #2 írt kb reális, és ez az amit még etikailag elfogadhatónak tartanék.

júl. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Senior Séf ***** válasza:
79%
16 éves lány szódával már elmegy.
júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
15-16 körül teljesen oké, senki sem nézne fura szemmel.
júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel már elmúlt 18, így jogilag tényleg necces 14 alatti lányokkal összejönni. Feltételezve hogy a kapcsolat nem merülne ki a kézenfogva sétálásban. (ebben az esetben max furán néznek rád, vagy nemtetszésüket fejezik ki egyesek :D) Egyébként meg mindenki randizzon azzal akivel akar, amíg nem az én barátnőmről van szó :D
júl. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 October15 ***** válasza:
77%

18 évesen egészen pontosan mit is keres ott a 12-13 opció? :D [14 a beleegyezési korhatár ha az idősebb fél elmúlt 18.]

Mondjuk van aki rányomott a 12-re... :D 2/3-os királyságunk győzni fog!


Nem igazán illik, nem illik kérdése. A moralitásnak és az illemnek nincs köze egymáshoz. ~16 körül még oké. Az a 2 év ebben az esetben még belefér. Jó nyilván nem ez a döntő faktor, de ha te személy szerint nem egy 14 éves érzelmi szintjén vagy akkor úgyis nagyon gyorsan agyfszt fogsz kapni egy 14 évestől.

júl. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Én csak random ráböktem valamire :D Hát mi az hogy "illik"? :D De amúgy normális esetben a válasz: ahány éves az akit szeret..
júl. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!