Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális ez a helyzet? 19F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a helyzet? 19F

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel megértjük egymást, sok közös témánk van, meg minden, nem éreztem még senki iránt sem éreztem így! De van egy másik lány, aki nagyon szép, szoktam írogatni neki, hogy milyen szép, meg stb., de csak ennyit írok, beszélgetni nem beszélünk másról, mert úgy nincs közös témánk, Szerintetek amit a másodiknak említett lány iránt érzek, az csak egy ilyen tinikori fellángolás?
jún. 27. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
A második iránt inkább csak vonzalmat érzel. Menj biztosra, ha már tudod, hogy a masodikkal nem jöttök ki jól, válaszd az elsőt, de egy esélyt adj meg magatoknak.
jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valszeg az elsőnek a személyisége tetszik, a másodiknak pedig a külseje.
jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"szoktam írogatni neki, hogy milyen szép"


Ne legyél már te is egy simp papucs, te jó ég...

tegnapelőtt 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!