Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez velem? És normáli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem? És normális az ilyen?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, akit nagyon szerettem, csak aztán pofára ejtett és utána is szerettem. Úgy érzem, hogy még mindig szeretem. Viszont amióta erőteljesen próbálom elfelejteni, azóta azt érzem, hogy a farkam vezérel, és ami régen volt, hogy az kellett, hogy belsőre megtetszen, az valamelyest eltűnt és mindig más lány haverom jön be nekem. 20/f

2016. szept. 4. 12:55
 1/2 anonim válasza:
Hát nyílván hiányzik az a lány szexuális téren is. És attól, hogy úgyérzed szereted, még nem leszel vak a többi lányra. Csak most így, hogy nincs szex az illetővel, így sokkal kanosabb lettél és ezért "vezérel a farkad". Szerintem ez teljesen normális. c:
2016. szept. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Abszolút nem normális, hogy 20 évesen itt tartasz a párkeresésben.
2016. szept. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!