Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális vagy van valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális vagy van valami baj velem?

Figyelt kérdés
Ha például megismerkedem egy lánnyal és úgy alakul, hogy lehet is valami akkor mindig arra gondolok, hogy milyen lesz ha már lesz gyerekünk, milyen anya lesz, mikor kérjem meg a kezét és ilyenek. Ezt minden lánnyal akivel már volt valami végig gondoltam. Ilyen van mással is vagy csak én vagyok ilyen? 16f
2016. jan. 5. 16:25
 1/5 anonim válasza:
Persze,ez természetes😃
2016. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mondjuk tegyük fel, hogy a lányt nem ismerem. Elkezdünk beszélni aztán ha úgy van, hogy legyen egy tali, de még alig ismerem már akkor ilyeneken szoktam agyalni.
2016. jan. 5. 16:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja ha ez valamit számít én eléggé ragaszkodó és romantikus típus vagyok. Eddig 3 kapcsolatom volt mind ilyen komolyabb fajta mert nem szeretek csak simán kavarni lányokkal
2016. jan. 5. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ezt minden lánnyal akivel már volt valami végig gondoltam."


Te jó ég 16 évesen már megtelt egy mappád csajokból ? Látszik, hogy rosszul csinálod, mert ilyeneken gondolkozol, miközben nem is bírsz megmaradni 1 csaj mellet. Ez így nem passzol össze, először azon gondolkodj, hogy képes-e vagy vele komoly kapcsolatra. Ahogy látom nem nagyon.

2016. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy akivel együtt voltam vagy akivel lehetett volna valami csak egyéb okok miatt nem sikerült.
2016. jan. 5. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!