Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem? Ez normális?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Ez normális? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés

Augusztus elején jöttünk össze a barátommal. Már ismerem pár éve próbálkoztunk is de eddig sose sikerült jól a kapcsolatunk. Most másfél évvel később újra járunk. Tegnap estig igazából minden rendben volt....majd egy gondolat hogy nekem igazából az a "rajongás" amit azutobbi napokban produkált egyszerűen szanalmas. (Távol vagyok tőle családi okok miatt) Tulajdonképpen üzenethegyek vannak tőle facebookon. És a kapcsolatunk elején ő mondta hogy em szeretne tőlem ilyeneket kapni ._. És az jutott eszembe hogy nekem nem is egy pár kell hanem csak valaki akivel elvagyok mint haver de picit több is lehetne anélkül hogy szerelem lenne (gondolok itt csók ölelés esetleg közös programok hogy úgy kezeljen mint a barátnőjét csak kicsit mégse de ennél nem több) Gondolok itt még arra hogy például mellettem meglehetne a saját élete csak mikor nekem ezekre lenne szükségem akkor ott legyen...Valahogy nem érzem szükségét hogy valaki szerelmes legyen belém csak ezek hiányoznak mikor nincs senkim. Nem értem mi lehet velem. (Remélem valamennyire érthető mire gondolok)Valami ötlet, tanács?

16/L


2015. aug. 19. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Ötlet, tanács?

Még fiatal vagy a randizáshoz, nem vagy érett egy társa, a párodra..

Ha később se növöd ki, akkor csak keress valakit aki olyan mint te.

2015. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia! velem is hasonló volt/van. Teljesen meg tudom érteni amit érzel, ahogy említettem ezt én is tapasztalom. Szerintem csak türelem kérdése. Egyszer fog jönni valaki akibe szerelmes leszel, és akkor már többre fogsz vágyni (Én még ezt nem tapasztaltam nekem is csak mondták, de jól hangzik XD). Amúgy meg megpróbálhatsz ilyen lazább kapcsolatokat, de végül úgyis valaki beleszeret a másikba :P
2015. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínűsítem csak szeretetre vágysz és nem szerelemre. Viszont ezt még nem tisztáztad magaban így visszamentél a barátodhoz hátha tőle szeretetet kapsz. Viszont tőle szerelmet kapsz, ami neked túl sok.
2015. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szia:) Szerintem erről mindenképp beszélj vele. Ha szeret akkor meg fogja érteni és talán kicsit visszavesz az sms-ekből ..stb. sok sikert 😊
2015. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ez a srác nem az eseted ilyen egyszerű. ezt nem is érdemes erőltetni. mond el neki amit érzel és hogy neked mire van szükséged. amit leírsz az viszont csak barátságból nem működik. ha ezek hiányoznak nézz romantikus filmeket de ez se neked sem a barátodna nem jó. nekem is most van egy olyan időszakom hogy nem tetszik senki. ezek nekem is hiányoznak és örülnék ha lenne valaki aki erre hajlanó lenne. de egy idő után nem lenne jó mert a barátok nem csókolóznak! :/ beszéld meg vele ezt hogy szüneteltessétek a dolgot vagy mond el hogy ez neked most nem működik.
2015. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ugyanebben a helyzetben vagyok.Van egy srác akivel szeretnék összejönni de a hideg kiráz az ilyen "kapcsolatos cuccoktól".Értem ezt ez alatt arra hogy utálnám azt figyelgetni hogy kivel beszél facebookon,meg kinek tetszik ő,meg a bemutatást,hogy ő is bemutasson a családjának meg én is az enyémnek,és én biztos rühellném mindennap elmondani a csöpögős szeretlekes szarokat.:) Manapság annyi kapcsolat tönkremegy és mindenki megcsalja egymást.Lehet bennem van a hiba,lehet felszines,érzéketlen vagyok de én így gondolom.:(
2015. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Velem is ez van, de már belenyugodtam :P 16/l
2015. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy várhatsz el valakitől ilyet hogy ölelés,csók,minden van de nem érezhet semmit ...

16/f

2015. aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nem teljesen normális.

Ha nem érzed, hogy szereted, vagy ha neked túlságosan zavaró a rajongása, akkor közöld vele. Vagy szakítsatok.

De légyszi ne legyen egyszerre csak barátod és barátod is...vagy ez vagy az, de egy embert nem lehet arra használni, hogy ha csók és öleléshiányod van, akkor ott legyen valaki, aki kielégíti neked ezeket. Mi emberek nem használati tárgyak vagyunk. Ezt ne feledd...

2015. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!