Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Messze lakik, hogy tudnám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Messze lakik, hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel beszélek 3 napja és nagyon beleszerettem. Nagyon jó a személyisége nagyon gyönyörű lány legszebb akivel valaha beszéltem. Ő Heves megyében lakik én pedig Győr-Moson-Sopron megyében. Az exével is párkapcsolata volt és vele mindig Pesten találkozott ami nekem is jó lenne meg neki is. De rossz emlékei vannak az exe miatt és nem szívesen megy fel Pestre emiatt. Hogy segítsek neki oldódni, hogy rávegyem, hogy eljöjjön velem találkozni majd ha már jobban ismerjük egymást és ő is akar? Ti hisztek a távkapcsolatban?

jún. 25. 01:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek a távkapcsolatban. Ha annyira találkozni szeretnél vele, akkor döntsetek valami 3. lehetőség mellett, pl. Hatvan.
jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!