Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Messze lakik, hogy tudnám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Messze lakik, hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel beszélek 3 napja és nagyon beleszerettem. Nagyon jó a személyisége nagyon gyönyörű lány legszebb akivel valaha beszéltem. Ő Heves megyében lakik én pedig Győr-Moson-Sopron megyében. Az exével is párkapcsolata volt és vele mindig Pesten találkozott ami nekem is jó lenne meg neki is. De rossz emlékei vannak az exe miatt és nem szívesen megy fel Pestre emiatt. Hogy segítsek neki oldódni, hogy rávegyem, hogy eljöjjön velem találkozni majd ha már jobban ismerjük egymást és ő is akar? Ti hisztek a távkapcsolatban?

jún. 25. 01:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
xd
jún. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1es ???? Mi vicces ezen?
jún. 25. 01:38
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Az kom van baj
jún. 25. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az egyes arra utal, hogy azt sem tudod, kicsoda... Ehhez képest állításod szerint beleszerettél. Nem láttad még, nem ismered a gesztusait, nem ismered az illatát, a rezdüléseit.


A találkozót még csak-csak el lehet képzelni, de félek, te nem csak találkozni akarsz, hanem már kapásból csók vagy még többet is, aminek egyáltalán nincs ideje.


Azért Heves és Győr nincs olyan messze egymástól. Nyár van, vonat van, meg lehet oldani, hogy egyikötök elmegy a másikhoz, de talán jobb semleges helyen talizni. Mondjuk Pestet ismeritek?

jún. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Inkább a szomszéd utcából szedj fel egy csajt
jún. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Menj el hozzá, mi olyan nagy dolog ezen? A diák országbérlet kvázi ingyen van.
jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
Omg nemá
jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
80%
Nem hiszek a távkapcsolatban, volt benne részem és az én személyiségemnek nem való. Aki szereti a rideg tartást és nem kell neki a testi kontakt (nem szexre gondolok) annak valószínűleg tökéletes.
jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Én Heves megyei vagyok, szívesen megismerném ezt a lányt. Ha látod a kommentem, írj rám! :)
jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
Annyi nő van, mint égen a csillag! Mi a ménkűnek ismerkedsz az ország másik végéből?
jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!