Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gáz? 16l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz? 16l

Figyelt kérdés

Na elmentem egy társastánc tanfolyamra mivel szeretnék komoly szinten táncolni. Ott találkoztam egy sráccal akivel mondhatjuk összebarátkoztam. Eljött az előadásomra, mentünk eggyütt koncertre. Mindenki a családból azt mondja kedves, normális srác. Elkezdtünk közeledni egymáshoz. Suerintem a srác nem csak megfektetni akar mivel eléggé megnyílt nekem. Én pedig nem vagyok az a fajta aki mindenkivel lefekszik.(szűz vagyok, és az is maradok még egy jó ideig)


Nagyon gáz ez a kis kapcsolat?

Nagyon gáz a korkülönbség?



jún. 24. 19:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
39%

Én 39 évesen járok egy 18 éves lánnyal.


Fő a türelem, ha szeretkezésről van szó. Ha megértő veled, türelmes, odafigyel rád, nem tolakodó, akkor adhatsz neki esélyt.


Csak akkor feküdj le vele, ha kész vagy rá.

Ha valóban szimpatikus vagy a srácnak, és táplál majd irántad érzelmeket, akkor várni fog.

jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
hány éves a srác?
jún. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki se derült hány éves. :D
jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
ekkora korkülönbség már gáz :D
jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Mennyi a korkülönbség?
jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
24 éves
jún. 24. 21:01
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
#6 Hááát...nem tudom. Nem biztos, hogy megpróbálbám.
jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

2-3 év és te fogod dobni. Így szokott lenni.

addig érezzétek jól egymást

jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14%
Attol fugg mekkora neki
jún. 25. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja és nincs szükségem üzenetekre kiéhezett kanos pasiktól! Nem azért írtam ki a kérdést!
jún. 26. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!