Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 20 évesen ennyire fontos,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen ennyire fontos, hogy az embernek legyen párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Én 20 éves lány vagyok, van egy fiú ikertestvérem. Az anyánk nagyon aggódik, hogy mi lesz így velünk, hogy nem volt még kapcsolatunk. Nekem is meg a testvéremnek is az az elképzelése, hogy megvárjuk az igazit. Már elég sokan próbálkoztak be nálunk, de mi egyiknél sem éreztük a komoly vonzalmat, legalábbis én biztos, hogy nem. Az a kérdés, hogy mennyire normális, ha egy 20 éves embernek nem volt még párkapcsolata és szexuális tapasztalata sem, mert vár egy igazira? Vannak még ilyenn fiúk, lányok akik így gondolkodnak mint én?

L20



jún. 6. 10:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyre gyakoribb, hogy még 30 körül is mama hotelben vannak az emberek. Nincs motiváció. Ezért fogunk kihalni és maradnak az olyan nációk, akik már tizenévesen randiznak (már ha engedélyezett és nem pl vásárolják a nőket), huszonévesen 3-6 gyerekük van 2-4 feleségtől.
jún. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Én férjet szeretnék vásárolni
jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!