Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 20 évesen ennyire fontos,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen ennyire fontos, hogy az embernek legyen párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Én 20 éves lány vagyok, van egy fiú ikertestvérem. Az anyánk nagyon aggódik, hogy mi lesz így velünk, hogy nem volt még kapcsolatunk. Nekem is meg a testvéremnek is az az elképzelése, hogy megvárjuk az igazit. Már elég sokan próbálkoztak be nálunk, de mi egyiknél sem éreztük a komoly vonzalmat, legalábbis én biztos, hogy nem. Az a kérdés, hogy mennyire normális, ha egy 20 éves embernek nem volt még párkapcsolata és szexuális tapasztalata sem, mert vár egy igazira? Vannak még ilyenn fiúk, lányok akik így gondolkodnak mint én?

L20



jún. 6. 10:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagy semmiről lekésve, hiába tanácsolják egyesek, hogy ideje lenne egy párkapcsolatnak.

Az is tény, hogy nem kell várni a királyfit hófehér paripán, hanem ismerkedni kell. A kapcsolatot fenntartani pedig (ahogy írtad is) csak azzal kell, aki elnyerte a szimpátiádat, akivel sok mindenben - főleg a lényeges dolgokban - megértitek egymást.

jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%

"megvárjuk az igazit"

Mármint... ezzel mire gondolsz?

Csak vársz, vársz, és egyszer majd betoppan valaki, akiről azonnal látod, hogy ő az igazi?

Na, ezt nagyon gyorsan felejtsd el, ha jót akarsz magadnak.

ISMERKEDNI KELL!

Amennyit csak lehet. Ebből lesz majd a kapcsolat, abból pedig majd az igazi. Valószínűleg nem az elsőből!

Addig pedig egy hormonvizsgálat sem ártana, mert lehet, hogy aszex vagy.

jún. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Szerintetek vannak még ilyen fiatalok akik így működnek?

Mármint én nyilván csak olyannal kezdenék akinek én vagyok az első

jún. 6. 16:39
 14/22 anonim ***** válasza:
65%
Ebből lesz a 80 éves macskás néni.
jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%

#13 Nem hiszem, de ez nem is baj. Például úgy lehet egy ember nagyon jó a szexben, ha több helyről tapasztal.

Persze nem lehetetlen, de hogy a fehér lovas hercegnek nem te leszel az első, az biztosm

jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%

Gyakorlatilag olyan fiú nincs, aki szüzen csak úgy oda merne menni hozzád.

De ha mégis akadna, azzal pedig nagyon nem járnátok jól!

jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
78%

És mi lenne ha végre fel állnál a seggedről, és végre te is elkezdenék azoknál próbálkozni akik bejönnek neked?

Ne csak a sült galambot várd.

jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem ezt az igazi várást nagyon gyorsan felejtsd el. A kapcsolatban legalábbis, a szexnél ha megvárod az igazit az nem baj. Meg kapcsolatod is ne valami random emberrel legyen, hanem olyannal akiben azért látsz potenciált hogy jó párod lehetne. Mert tökéletes pár nem létezik, azt csinálni kell. Egy kapcsolat arról szól, hogy összeszoktok, kompromisszumokat köttök hogy mindketten elégedettek legyetek vele.


Arra, hogy vannak-e még ilyenek én visszakérdeznék: számít? Aki ennyire tapasztalatlan azzal bármennyire is érzed a szikrát szinte biztos hogy lesz valami ami nem egyezik, valószínűleg szétmentek. Ezért kell tapasztalni, hogy megtanuljátok kezelni az ilyen helyzeteket (és itt most magáról a kapcsolatról beszélek, nem a szexről).


Saját példával élve: itt vagyok 24 évesen, 19 éves koromig én is vártam a sült galambot csak nem akart a számba repülni, szóval elkezdtem aktívan keresni. Volt is pár rövid kapcsolatom, azok alatt megtanultam jobban kommunikálni, kezdeményezni, kb tudom mi kell egy lánynak. De pl szex még nem volt, azzal én is várok az "igazira".

jún. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Attila8890 ***** válasza:
16%

Szia

Alapvetően az elképzeléseddel semmi baj nincs, csak abban az esetben lehet ha megvàrod azt az embert aki a fèrjes lesz odaadom magad neki majd neadj isten valami miatt vagy a kapcsolat nem működik vagy a szexuális élet

Ès akkor lesz az a kèrdès hogy kudarcba fulladt az elképzelésed ès nem jó a kapcsolat ès vàlàs akkor derül ki hogy nem èltèl,ha a szex nem működik akkor még felmerül a kèrdès hogy sohasem leszel kielègîtve vagy pedig szintèn vàlàs ès ugyanott tartunk

Szerintem próbáld ki a szexuális élet minden örömèt lègy nyitott egy kapcsolatra

Sok sikert neked

jún. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
91%
"Persze nem lehetetlen, de hogy a fehér lovas hercegnek nem te leszel az első, az biztos" - Ez a gondolat nagyon igaz. Véleményem szerint túl nagyok az elvárásaid.
jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!