Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene csinálnom hogyha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinálnom hogyha tudom hogy ő egy rossz ember?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már hosszú ideje beleragadtam egy storyba és egyszerűen a lány folyton megbánt, meg egyszerűen óriási csalódás olyan sráccal jön össze aki egy igazi szerencsétlen, de nem tudok rá egyszerűen haragudni, pedig egy csomó érv lenne amellett hogy miért járok jobban nélküle: borzasztó hangulatingadozó, problémás család, nem tisztel senkit, nincsennek barátai, csak az az 1 csávója van….



2023. júl. 7. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom neked mondani hogy a zakkant csajok ilyenfelekkel jonnek ossze (drogos, csoves, senkihazi stb).
2023. júl. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki téged megbánt, csalódást okoz folyamatosan, azzal meg kell szakítani a kapcsolatot. Ne hagyd, hogy téged is kikészítsen ennél jobban ez a "story".

Ahogy leírtad ezt a lányt, nem érdemes vele foglalkozni, és úgy veszem észre te sem akarsz, de feltételezem a szíved miatt akarsz vele lenni (nem tudok rá egyszerűen haragudni mondat).

Hidd el, hosszú távon az eszed akar neked jót, hallgass inkább rá. Te is tudod, hogy káros, engedd el.

2023. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ez aprózódik majd szépen lefele... Nálam is ez van... Először az exével kezdett el újra találkozgatni, szerintem összejárnak dugni - exe miatt hánytatta magát, öngyilkos lett, most meg a földön csúszik érte, aztán a fenekéről poszolgatott képeket bikiniben, kiderült, hogy núdokat küldözget ennek-annak...
2023. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint: majdnem öngyilkos lett, szóval a lényeg, hogy akármilyen kitartó vagy, akármilyen nagy a szíved, a fokozatosan csepegtetett méreg megteszi a hatását.
2023. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Le kell tiltani mindenhol és vissza se nézni. Kiemelem, hogy nem bosszúból kell letiltani, hanem hogy véletlenül se fusson bele sehol.
2023. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Erre mondják, hogy a szerelem vak. Hiába tudod, hogy csak te járhatsz rosszul, észérvekre nem hallgat a szív.
2023. júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!