Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé de nem tudom mit csináljak, ötlet?

Figyelt kérdés

Nagyjából annyi, hogy van egy fiú barátom akivel már több mint egy éve van egy kisebb baráti körünk (3-4 fő, szóval tényleg kicsi) A lényeg hogy az, hogy egyszer amikor iszogattunk akkor túlságosan is berúgtam és mondtam neki hogy szeretem. Mióta ezt így kimondtam csak felerősödtek az érzéseim. (pedig amikor ez történt még párkapcsolatban voltam, de azóta már szakítottam a fiúval részben emiatt is)

Lényeg az, hogy szoktunk néha dumálni meg összejárunk, vannak tök jó közös témáink, de nemtudom, hogy ő érez e valamit irántam vagy hogy kéne ezt kiderítenem.

Egyébként én nagyon eltudom magunkat képzelni együtt és nagyon örülnék ha összejönne valami csak sajnos kicsit lehetetlennek tűnik számomra, de reménykedem benne, hogy belém szeret előbb utóbb vagy akár szeret most is? szerintetek hogy kéne rájönnöm hogy érez e irántam bármit is?



2023. júl. 1. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Ha érezne bármit, már lépett volna.
2023. júl. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha szeretnél valamit akkor a legegyszerűbb út ha elmondod neki (józanul). Lehet persze játszmázni is, hogy hátha majd ő kezdeményez és lesz valami de akarsz te arra várni?
2023. júl. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, hogyha akarna valamit, már rég szóba hozta volna azt a pillanatot, amikor részegen szerelmet vallottál neki. Én figyelnék további jelekre, de ha nincsenek, akkor nem lépnék, mert a kettőtök kapcsolatán kívül az egész baráti kör tönkremehet, ha valami rosszul sül el.
2023. júl. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hungarikum_202 ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak jóbarátod akar maradni. De amúgy miért nem tőle kérdezed meg, hogy mi a pálya? Mi honnan tudjuk?
2023. júl. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
91%

Szerintem ne rontsd el a barátságotokat azzal, hogy nyíltan rákérdezel. Voltam már ilyen helyzetben, és nekem többet ért az, hogy barátok maradtunk.


De ez az én véleményem.

2023. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!