Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledjek felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Középiskolás lány vagyok. Van egy srác az évfolyamomban, aki tetszik, vagy legalábbis szimpatikus, mert csak látásból ismerem. Tesóm osztályába jár egyébként, de ő nincsen vele beszélő viszonyban sem, ha ez számít valamit. Viszont én meg szeretném ismerni. A kérdésem az lenne, hogy hogyan közeledjek felé anélkül, hogy beégnék? Ő valószínűleg azt sem tudja, hogy évfolyamtársak vagyunk, így fogalmam sincs, hogyan kezdhetném. Az osztályaink néhányszor keresztezik egymást teremváltáskor, de akkor is csak annyi, hogy mi kimegyünk, ők be, vagy fordítva. Nem tudom, hogyan léphetnék, így szeretnék tanácsot kérni.

A válaszokat köszi!


2023. máj. 12. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van valami közös sulis rendezvény, azzal kapcsolatban tehetsz fel neki kérdést. Pl nemrég volt a kompetencia mérés, ergo megkérdezed neki hogy ment.


Ha tudod milyen szakra jár, azzal kapcsolatban kérhetsz tőle segítséget. Ha ő mondjuk matek szakos, kéred h magyarázzon el neked ezt azt, biztos szívesen segít neked. Én is egyszer így próbáltam ismerkedni, nekem mondjuk nem volt sikeres, de neked hátha bejön.


Amúgy bármilyen sulis témával odamehetsz hozzá. Ha te is szimpi vagy neki, biztosan esélyed van. Ha nem, úgyis le fog rázni.

2023. máj. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha félsz odamenni, akkor jelöld be az instán vagy facen, aztán hátha rád ír.

Ha nem fog írni pár napon belül, akkor írj rá .

Csak az a baj, hogy lehet az sem tudja, hogy ki vagy, így nem sok esélyed lesz.

2023. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 (1 vagyok)


1. Ehhez tudnia kell hogy hívják.

2. Ha látja a közös ismerősöket, és esetleg ismerős a profilja, valszeg visszaigazolja.


Itt a baj inkább az online ismerkedéssel van. Én is többször próbáltam így, de ahány ilyen, annyi pofára esés.

2023. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3# én is sokszor pofára estem, de ha annyira fél odamenni, akkor cask egy próbát megér.
2023. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Instán követjük egymást, még sulikezdéskor mindenki bekövetett minden random embert, akivel egy évfolyamba került, így ez nem megy így. Élőben meg ez az, hogy az sem tudja, ki vagyok és emiatt fura lenne csak úgy odamenni beszélgetni, de még az is lehet, hogy megpróbálom, nem sokára lesz egy nagy iskolai program, azon még lehet is akár. Köszi a válaszokat!
2023. máj. 12. 19:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert! Menj oda nyugodtan, ha szimpatikusnak tart, úgyis érdeklődni fog irántad.
2023. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!