Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledjek felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Hetek óta tetszik az egyik osztálytársam. Személyiségét tekintve kicsit zárkózott, ugyanakkor kedves lány. Eddig azonban még nem nagyon nyitottam felé. Nem tudom, hogyan reagálna a közeledésre, másodszor is pedig én sem nagyon tudom, hogyan kell jól közeledni egy lányhoz, mivel a legutóbbi 3 alkalommal, mikor bevallottam az érzéseimet más lányoknak, barátzónába lettem téve. Hogyan közeledjek felé, hogy egyből leszűrje, hogy mit akarok?

2022. márc. 31. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak szimplán nyiss felé,beszélgess vele ha egyedül van, ha a barátaival van akkor meg te is bele tudsz kapcsolódni a beszélgetésbe.

Ha eddig nem beszéltél vele, nem volt köztetek kapcsolat akkor érdemes ezt próbálni, mert le fog neki esni hogy céllal közeledsz felé. Ahhoz hogy tudatosítsd vele mit is szeretnél nagyon finom utalosákot kell tenni, keresd a szemkontaktust vele, figyeld a reakcióit, tegyél fel kérdéseket, érdeklődj felőle.

A zárkózott lányokat nagyon könnyen el lehet ijjeszteni, szóval érdemes lassabban haladni. De ha te is bejössz neki akkor biztosan fog jeleket adni :D

2022. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!