Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha azt mondja egy sràc arra a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja egy sràc arra a kérdésre, hogy mi tetszik bennem, hogy minden porcikàm, az azért elèg gyanús, nem?

Figyelt kérdés

Ha nem tud egy kifejezett dolgot megnevezni. (Most itt inkább csak a külsőre gondolok.)

Előre is köszi!


2023. jan. 11. 17:30
 1/10 anonim válasza:
93%
Nem gyanús. Mi a gyanús. Ha azt mondaná, hogy a segged, és a csöcseid, akkor az lenne a baj.
2023. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van.
2023. jan. 11. 17:35
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Mégis mi a fenét mondjon... Hülye kérdésre, hülye válasz...
2023. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért hülye kérdès ez?
2023. jan. 11. 17:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy felsorolom, és tényleg mindent.
2023. jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha valaki tetszik neked, akkor nem kezded el kutatni, hogy konkrétan mi tetszik benne. Az arca, a szeme, a mosolya, a haja, az alkata. Ezekkel senki nem foglalkozik, egyszerűen csak egy vonzalmat érzel iránta, hogy szeretnél a közlében lenni, megérinteni, megsimogatni, megölelni stb. Legalábbis én nem foglalkozok ilyen részletekkel. Tudod a tetszés nem olyan jelenség, amit magyarázni kell ;-)
2023. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Sokszor erre nincs konkrét válasz.
2023. jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó, ez igaz. Köszi a válaszokat. :)
2023. jan. 11. 18:28
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

"Ha azt mondja egy sràc arra a kérdésre, hogy mi tetszik bennem, hogy minden porcikàm, az azért elèg gyanús, nem?"

Sztem a nőknek minden gyanús.

Ha kiemelne valamit, megijedne minden ő: ó ez a fétised akkor?? Csak ezt nézed bennem?? Csak atestem ezen része miatt vagy velem??

2023. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Az összes részletnek az összhangja.

A tapsifüled, két szál hajad, kancsiszemed, csámpás fogad, szeplős orrod, ikszlábad együtt.

😁

2023. jan. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!