Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ilyen hipnózis? Van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyen hipnózis? Van egy srác, aki eléggé taszít, meg minden, de sokat mondja, halál komolyan, hogy de én őt szeretem, és már kezdem azt érezni?

Figyelt kérdés
Ezt el lehet így érni? Vagy mi ez? Hipnózis?
2023. jan. 8. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi?
2023. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fúúúú.. Szóval... Van egy taszító srác, de olyan magabiztosan mondja, hogy de hát én szeretem őt, hogy már kezdem azt érezni?
2023. jan. 8. 22:31
 3/4 hungarikum_202 ***** válasza:
68%
Valószínűleg manipulálni akar, hogy tényleg elhidd, ezzel adva neki egy esélyt. Valószínűleg minden második lánnyal ezt csinálja, szerintem csak kihasználni akarna. Aztán ki tudja.
2023. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Jaja, manipulálni akar. Ha a közelébe sem mész, akkor meg is oldottad a problémát.
2023. jan. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!