Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen bekattant egy lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen bekattant egy lány, és furán viselkedik? "Érzi", hogy ott van valaki, aki nincs is, mert bemagyarázzák neki...

Figyelt kérdés
Szóval van egy 14 éves lány, aki ismer egy pasast internetről. És mindig mondja neki a pasi, hogy érzi őt téren és távolságon át, és "ott van vele", érezze, ahogy a nyakát, vállát csókolja meg hasonlók, és a csaj óra után kimegy a folyosóra, elfordítja a fejét, becsukja a szemét és áll percekig... Ez már orvosi eset? Megrémiszt.
2022. nov. 19. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Valami biztos nem oké. Nekem legalábbis elég fura így a leírás alapján. De nem csak a lány, a csávó sem aki ilyeneket mond.
2022. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És azt mondta a csaj, hogy tényleg volt már ilyen, hogy sírt, és akkor a pasi írta, hogy úgy érzi, hogy nagyon rosszul van.
2022. nov. 19. 19:00
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A csaj felejtse el a pasast egy életre. Tiltsa le és próbálja meg elfelejteni. Minél előbb!
2022. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De nem akarja, azt mondja, hogy az ő kapcsolatuk "speciális, legyőzi a hús hatalmát", meg hasonlók, egész nap a telóján függ, már beszélni se nagyon lehet vele.
2022. nov. 19. 19:10
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Interneten ismerkedett össze egy vadidegennel? Legalább valami képes vagy videós bizonyíték van rá, hogy hány éves? Valami profil kép vagy bármi? Mert lehet egy 50 éves pedofil is...
2022. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Képeket meg hangüzeneteket mutatott. Nem annyira stimmel a hang és a kép, de olyan huszonévesnek tűnik hang alapján.
2022. nov. 19. 19:23
 7/16 A kérdező kommentje:

Fotóztam egyszer egyet egy előadás előtt, így nézett ki:


[link]


Kérdeztem, hogy miért mutat be, azt mondta, hogy mindig mondja a pasi, hogy "mutassanak be a sorsnak és az életnek", vagy valami hasonló, és ezért csinálta.

2022. nov. 19. 19:43
 8/16 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a link nem jó, javítottam:


[link]

2022. nov. 19. 19:45
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen naív és elhiszi, hogy ez valódi.
2022. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt egy 14 éves lánynak még véletlenül sem egy huszonévessel kéne ismerkednie, pláne nem interneten, mert nagyon veszélyes, főleg ilyen korban.

Másrészt a képen nem egy huszonéves pali van, az biztos. Inkább a 14 éves lány. Mondjuk így nehéz megmondani. De hogy nem a srác, az biztos.

2022. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!