Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen bekattant egy lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen bekattant egy lány, és furán viselkedik? "Érzi", hogy ott van valaki, aki nincs is, mert bemagyarázzák neki...

Figyelt kérdés
Szóval van egy 14 éves lány, aki ismer egy pasast internetről. És mindig mondja neki a pasi, hogy érzi őt téren és távolságon át, és "ott van vele", érezze, ahogy a nyakát, vállát csókolja meg hasonlók, és a csaj óra után kimegy a folyosóra, elfordítja a fejét, becsukja a szemét és áll percekig... Ez már orvosi eset? Megrémiszt.
2022. nov. 19. 18:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: lehet rosszul fogalmaztam. Igen, ez a lány, és így szokott csinálni, azért csináltam a képet. Félrehajtja a fejét, és áll, csak itt még be is mutat.
2022. nov. 19. 19:57
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Így már világos, viszont akkor sem normális, hogy egy 14 éves lány egy 20x évessel ismerkedik. Ráadásul neten. Legalábbis szerintem. De ha ők örülnek egymásnak, és a szülei is elfogadják, akkor nem szóltam.
2022. nov. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd nagyon befolyásolható, és vsz ráaakaszkodott egy Vadorzó. Nagyon veszélyes ez a kapcsolat. El sem képzeli, mennyire. Akár el is rabolhatja a pasi, ha ugyan nem egy bandáról van szó. Jól teszed, ha megvéded még ha nehezen hiszi is el.
2022. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igazából azt mondta, hogy letiltotta egy csomószor, de mindig visszajött, és adott neki egy esélyt, és rájött, hogy mekkorát hibázott...
2022. nov. 19. 21:40
 15/16 A kérdező kommentje:
Meg hogy mennyire szeretheti, ha letiltja vagy ötvenszer, és mindig visszajön...
2022. nov. 19. 22:21
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb lenne, ha szólnál egy felnőttnek erről az egészről. Én nem akarok semmi "jónak" az elrontója lenni, de ez nagyon betegen hangzik, és még olvasni is rossz. Ahogy előttem is írják sokan, egyáltalán nem normális eset, hogy egy 20+-os srác egy 14 éves lánnyal beszélget a neten, és ilyeneket írogat neki. Ép elméjű felnőtt férfi szerintem nem csinál ilyet, sőt. És sajnos nagyon-nagyon sok ilyen fiatal lány van, akik azt hiszik, hogy ez normális, mert magukhoz csábítják őket a szép, édes szavaikkal ezek a vadállatok.
2022. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!