Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerethetek azért, mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerethetek azért, mert tudom hogy ő is szeret?

Figyelt kérdés
Nem az első fiú, aki hosszú időn át elkerülte a figyelmem, de amikor kiderült hogy szeret engem másra sem tudtam gondolni. Szerintem nem néz ki rosszul, és pont ilyen személyiségű fiút kerestem, de tény,hogy nem érdekelne ennyire, ha nem mondták volna a barátnőim hogy érdeklem. Tényleg szerethetem, vagy csak örülök hogy foglalkoznak velem?

2022. szept. 27. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Meg kell ismerni, és ha rá tudsz hangolódni érzelmileg, akkor bele fogsz szeretni. Az a tudat, hogy ő szeret téged, egy jó kezdőlökés, hogy beindítsa benned az érzelmi érdeklődést. A rendes szerelem lassan alakul ki, mikor egy hullámhosszra kerültök és érzitek, hogy a másik megérti a gondolataidat.
2022. szept. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj, aztan eldontod
2022. szept. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól esett neked, ennyi biztos. Ismerkedj vele, aztán majd kiderül.:)
2022. szept. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem azért szeretünk valakit, mert szeret minket.
2022. szept. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem csak szereted a figyelmét amit add neked. Csak saját tapasztalatból mondom, én még sose szerettem meg senkit csak azért mert szerelmes volt belém. De mindenki más, szóval lehet te is megkedvelted, mert figyel rád és tudod, hogy szeret és törődik veled.
2022. szept. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!