Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem nézi meg az üzenetem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nézi meg az üzenetemet ha online?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit megismertem de nincs köztünk semmi mert barátként tekintünk egymásra. Olyan jóba lettünk,h minden nap beszelunk 3 hónapja és szinte egész nap.Igy volt ez az egyik napon is h beszélgettünk egész nap, szokásosan válaszoltunk egymásnak hamar, de egyszer csak nem írt vissza... Ennek már 5-6 napja. Látom, h online meg minden de még az üzenetet se nézi meg. Mi lehet az oka? Megunhatott vagy mi lehet szerintetek? Eddig mindent megosztottunk egymás között, most meg csak így eltűnik.


18/F

Ő pedig 17/L



#Messenger #Nem nézi meg az üzenetet
2022. szept. 25. 22:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam ezt csinálni, ha valami miatt ignorálom a barátomat. Ilyenkor vagy nem válaszolok neki, vagy csak egy random smileyt kap.
2022. szept. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!