Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem nézi meg az üzenetem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nézi meg az üzenetemet ha online?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit megismertem de nincs köztünk semmi mert barátként tekintünk egymásra. Olyan jóba lettünk,h minden nap beszelunk 3 hónapja és szinte egész nap.Igy volt ez az egyik napon is h beszélgettünk egész nap, szokásosan válaszoltunk egymásnak hamar, de egyszer csak nem írt vissza... Ennek már 5-6 napja. Látom, h online meg minden de még az üzenetet se nézi meg. Mi lehet az oka? Megunhatott vagy mi lehet szerintetek? Eddig mindent megosztottunk egymás között, most meg csak így eltűnik.


18/F

Ő pedig 17/L



#Messenger #Nem nézi meg az üzenetet
2022. szept. 25. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Kerdezd meg, lehet elfelejtette megnezni
2022. szept. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Talált jobbat
2022. szept. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"barátként tekintünk egymásra"

Maximum te tekintesz rá barátként. Annyira se méltat, hogy válaszoljon, ahhoz képest, hogy mindennap beszéltetek. Lehet abba ringatni magad, hogy biztos elfelejtette, de kérdem én te elfelejtesz olyat, akivel 3 hónapja írkálsz?? Na ugye....


Én is jártam már így. Beszélgettünk, ahogy szoktunk, aztán egyszer csak felszívódott. Ha beszélgetsz valakivel nonstop és csak úgy felszívódik, de online közbe, akkor szerintem ez felejtős. Sajnos van ilyen. Valakinek ez így megy, nincs benne érzelmi kötődés, hogyha valakivel 3 hónapig beszélt se.

2022. szept. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
ghosting
2022. szept. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom elfelejtett:/
2022. szept. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha egy hétig el tud felejteni akkor az nem nagy barátság :D

Amúgy meg lehet hogy elkeveredett az üzeneted a 15 másik ember között akivel beszél, és azért nem nézi meg.

2022. szept. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Lol amúgy most nézem, "barátként tekintünk egymásra" a szerelem topikban xddd
2022. szept. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan unalmas napokig egész nap beszélgetni.

Dolga van, iskolába jár, találkozik a barátaival, elfoglalja magát valamivel. Magyarul: éli az életét a valóságban!

2022. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
51%
Elfelejtette, unja, stb.
2022. szept. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
6-os nem hiszem, h így lenne. Volt alkalmam ránézni a telefonjára a zene iskolában és semmi... Nem túl népszerű a fiúknál, Instán se követik sokan.
2022. szept. 27. 15:12
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!