Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ciki az ha nekem tiniként nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az ha nekem tiniként nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Kicsit rossz érzés hogy ez kimaradt. Jó lett volna. Meg emiatt kevesebbnek érzem magam. Amúgy sincs sok önbizalmam de ez nagyon lehúz. 20 felett vagyok már de továbbra sem volt. Szerintem ezt örökre bánni fogom. Abban a korban szokás szerintem elkezdeni az ismerkedést, a szexet. Szerintem ez örökre nyomot fog hagyni bennem😔 nagyon sokat voltam meg vagyok is szomorú emiatt.

Sorstársaim, ti hogy vagytok ezzel?


2021. nov. 28. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is 20 felett vagyok, sose volt barátnőm még.


Ilyen ez a popszakma. Kicsit sajnálom jómagam is, hogy kimaradt(ak) a tiniszerelm(ek), de hát ez van.


A lányok, akikbe fülig szerelmes voltam mindig kioffoltak. Akiknek meg én jöttem be, őket én offoltam.


Viszont azért nem bánt, mert tudom, hogy aki mellett el tudtam volna képzelni magam, annál bepróbálkoztam mindig-ha siker sose volt.


Én semmiképpen sem érzem magam kevesbbnek, többek közt ennek tudom be azt a karriert, amit ilyen fiatalon sikerült befutnom.

2021. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki és nem is elvárás. Majd lesz.;)
2021. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, ne aggódj.
2021. nov. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem ciki. Nekem ugyan voltak párjaim tini koromban, de a szüzességemet a kortársaimhoz képest relatíve későn, 19 évesen veszítettem el, és végig stresszeltem rajta a tinédzseréveimet, hogy jaj, sosem fog megtörténni. Teljesen feleslegesen. Sőt, nagyon örülök neki, hogy így alakult, mert most biztosan el tudom mondani, hogy egy nagy szerelmemmel történt, készen álltam rá, és jó élményként maradt meg.

Szerintem nem érdemes azzal foglalkozni, hogy a társadalom mit milyen életkorban talál normálisnak, mert örökké elégedetlen leszel. Annyi elvárás van, hogy lehetetlen megfelelni, valahol úgyis sajnos el fogsz csúszni.

Majd jönni fog neked is idővel a nagy szerelem, és nem lesz semmivel sem kevesebb, vagy rosszabb, csak mert nem volt előzetes tapasztalatod tiniként. Ne aggódj!

2021. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!