Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok jóból kimaradtam ha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok jóból kimaradtam ha nem volt tiniként barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a csajozós típus. Örültem volna ha lett volna egy "állandó" barátnőm. De az lett volna a legjobb ha tiniként megismerem és együtt éljük le az életünket.
2021. máj. 17. 13:38
 1/4 anonim válasza:
34%
Igen!
2021. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tiniként még ezek komolytalan kapcsolatok, maximum a szexuális felfedezés miatt izgalmas, de szexelni felnőttként is tudsz.


Van 20 millió másik dolog, ami értékes az életben, kezdve a családtól a barátokig a különböző felejthetetlen élményeken át, amik sok esetben formálják a személyiséged.

2021. máj. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
#2 igen, mint ahogy egy normális lánnyal való kapcsolat is sokat tud változtatni a személyiségeden. Nem mellesleg, ha valakinek olyan a kapcsolata a családjával, mint nekem, akkor még előnyös is, mert legalább van, aki mindig ott van melletted, és támogat.
2021. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.
2021. máj. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!